عصبانیت رییس فدراسیون کشتی روسیه از IOC/ مامیاشویلی: تصمیم می گیریم در المپیک حاضر شویم یا خیر

رییس فدراسیون کشتی روسیه با انتقاد شدید از تصمیم IOC در ندادن مجوز حضور عبدالرشید سعدالله یف در مسابقات کسب سهمیه المپیک، گفت: ما برای حضور در المپیک با بررسی همه جوانب تصمیم گیری خواهیم کرد.

به گزارش تیتروز، میخاییل مامیاشویلی با عصبانیت از تصمیم کمیته بین المللی المپیک مبنی بر جلوگیری از حضور تعدادی از ورزشکاران روس برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک که در راس آن ها عبدالرشید سعدالله یف دارنده 7 طلای جهان و المپیک کشتی آزاد قراردارد، گفت: متاسفانه تاکنون دو مرتبه از حضور کاپیتان روسیه در مسابقات جلوگیری شده است. این تصمیم شرم آور توسط کمیته بین المللی المپیک اتخاذ شده و اتحادیه جهانی کشتی برای رفع این مشکل هر کاری که توانست انجام داد اما به نتیجه نرسید.

رییس فدراسیون کشتی روسیه، گفت: متاسفانه IOC در بررسی مشکوک خود تصمیم گرفت از حضور سعدالله یف در مسابقات کسب سهمیه المپیک در قاره اروپا جلوگیری کند.

وی خاطرنشان کرد: ما همه جوانب مثبت و منفی را در نظر می گیریم و در نهایت تصمیم می گیریم در المپیک پاریس حاضر شویم یا خیر.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عصبانیت رییس فدراسیون کشتی روسیه از IOC/ مامیاشویلی: تصمیم می گیریم در المپیک حاضر شویم یا خیر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عصبانیت رییس فدراسیون کشتی روسیه از IOC/ مامیاشویلی: تصمیم می گیریم در المپیک حاضر شویم یا خیر"، کلیک کنید.