عملیات های گردان های القسام در دویست و پنجاه و سومین روز نبرد طوفان الاقصی

عملیات های گردان های القسام در دویست و پنجاه و سومین روز نبرد طوفان الاقصی

شاخه نظامی حماس یک بولدوزر نظامی اسراییلی از نوع D9 را در محله السعودی در منطقه تل السلطان در رفح با راکت ضد زره یاسین 105 هدف قرار داد.

به گزارش تیتروز، گردان های القسام اعلام کرد که مجاهدان این گردان ها در صبح روز عرفه در کمینی ترکیبی در محله السعودی در منطقه تل السلطان در غرب رفح، برجک یک بولدوزر نظامی از نوع D9 را با راکت ضد زره یاسین 105 هدف قرار داد و آن را به آتش کشیدند و همه سرنشینان آن کشته و زخمی شدند و به محض رسیدن نیروهای پشتیبانی دشمن، یک دستگاه نفربر «ببر» نیز با راکت ضد زره یاسین 105 هدف قرار گرفت و به کلی منهدم شد و همه سرنشینان آن کشته شدند.

گردان های القسام همچنین مقر فرماندهی نیروهای دشمن در محور نتساریم را با موشک های کوتاه برد 114 میلیمتری رجوم هدف قرار داد.

شاخه نظامی حماس در عملیاتی مشترک با گروهان های قدس (شاخه نظامی جهاد اسلامی فلسطین) نیز پایگاه نظامی صوفا را هدف حمله موشکی قرار داد.

گردان های شهدای الاقصی اعلام کرد یک خودروی زرهی اسراییلی را در محله السعودی در منطقه تل السلطان در رفح با گلوله آرپی جی 85 هدف قرار داده است.

گروهان های قدس هم اعلام کرد در عملیاتی مشترک با تیپ های ناصر صلاح الدین پایگاه نظامی کیزوویم را هدف حمله موشکی قرار داده است.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملیات های گردان های القسام در دویست و پنجاه و سومین روز نبرد طوفان الاقصی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملیات های گردان های القسام در دویست و پنجاه و سومین روز نبرد طوفان الاقصی"، کلیک کنید.