عکس | بزرگ ترین موتورسیکلت برقی جهان

به گزارش تیتروز، بزرگ ترین ویژگی TOOZ این است که در بالاترین سطح با گوشی و درنتیجه با زندگی راننده، ارتباط برقرار می کند. به این ترتیب، می توان در نمایشگر 12 اینچی این موتورسیکلت محتوای چند رسانه ای پخش کرد و از سیستم صوتی فراگیر شش کاناله آن لذت برد.

به نقل از مجله تیتروز، نمایشگر بزرگ این موتورسیکلت یک سیستم جهت یابی نیز محسوب می شود. TOOZ به یک سیستم دوربین 360 درجه مجهز است، اما مشخص نیست که تصاویر آن دقیقاً چگونه به نمایش درمی آید.

بزرگ ترین موتورسیکلت برقی دنیا به یک سیستم نظارت فشار تایر، ABS و سیستم کنترل کشش نیز مجهز است. احتمالاً تا زمان عرضه این وسیله نقلیه به بازار، قابلیت های بیشتری نیز به آن اضافه می شود.

هدف این موتورسیکلت این است که راننده هنگام سواری بتواند به راحتی و بدون وقفه زندگی دیجیتال خود را ادامه دهد. انتظار می رود بسیاری از این ویژگی ها در مدل های آینده Felo و برند مرتبط با آن، RAPID، ارایه شوند.

عکس | بزرگ ترین موتورسیکلت برقی جهان

موتورسیکلت برقی TOOZ از فناوری شارژ TYPE2 استفاده می کند که می تواند در 20 دقیقه شارژ باتری را از 20 درصد به 80 درصد برساند. خریداران این موتورسیکلت می توانند یک جعبه خنک کننده 8 لیتری نیز سفارش دهند که در محفظه بار قرار می گیرد.

مانند بسیاری از خودروها و موتورسیکلت های برقی امروزی، سرنشینان TOOZ نیز می توانند دستگاه های برقی خود را با این وسیله نقلیه شارژ کنند. TOOZ همچنین مجهز به فناوری V2L است که اجازه می دهد از باتری ها به عنوان یک منبع برق برای مصارف خانگی استفاده شود. ظرفیت باتری این موتورسیکلت مشخص نیست، اما با توجه به این توصیفات، مشخصاً باتری بسیار بزرگی دارد.

برندهای Felo و RAPID متعلق به کمپانی نوظهور Smartech هستند که در بخش وسایل نقلیه برقی تایلند فعال است. تایلند یکی از بزرگ ترین بازارهای موتورسیکلت دنیا را دارد و بسیاری از برندهای مطرح جهانی در این کشور خط تولید دارند. اما این کشور پیش از این هیچ گاه یک برند داخلی قابل توجه نداشته است.

5858

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | بزرگ ترین موتورسیکلت برقی جهان" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | بزرگ ترین موتورسیکلت برقی جهان"، کلیک کنید.