عکس| داوری که جان بازیکن را نجات داد

به گزارش خبرگزاری تیتروز؛ پاتریک اِتریش داور بازی بایرن مونیخ و ماینس تایید کرد که جان این بازیکن 33 ساله را در شب پیروزی باواریایی ها با نتیجه هشت بر یک نجات داده است. این داور در کنفرانس مطبوعاتی گفت:” وقتی کسی چنین مشکلی پیدا می کند، باید واکنش سریعی داشت. شرایط زیادی را مثل این تجربه کرده بودم. زبانش در حلقش گیر کرده بود. باید زبانش را خارج می کردم تا بتواند دوباره نفس بکشد.”

در دقیقه 33، گیلاوگی پس از برخورد با توماس مولر روی زمین افتاد و برخورد خشنی با آتونی کاسی هم تیمی خود داشت. این بازیکن روی زمین افتاده بود که اِتریش خیلی سریع واکنش نشان داد و زبان این بازیکن را از حلقش خارج کرد. این داور 45 ساله که شغل اصلی اش مامور پلیس است، در این باره گفت:” امیری بلافاصله پس از این صحنه من را بغل کرد چون می دانست که شرایط خیلی بحرانی بوده است.”

عکس| داوری که جان بازیکن را نجات داد

گیلاووگی بعد از آن که به شرایط ثابت رسید، با پای خوش از زمین خارج شد و حتی می خواست به زمین برگردد اما مربی تیمش یعنی بو هنریکسن ریسک نکرد و او را با ادمیلسون فرناندز تعویض کرد.

روز یکشنبه خود گیلاووگی در پیامی در شبکه اجتماعی اکس از کمک و واکنش سریع پاتریک اتریش، هم تیمی هایش و کادر پزشکی ماینز تشکر کرد چرا که هیچ بعید نبود که اتفاقات ناگواری رخ بدهد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| داوری که جان بازیکن را نجات داد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| داوری که جان بازیکن را نجات داد"، کلیک کنید.