عکس| طلاق منتفی شد؛ آشتی دنی آلوز با همسرش

آفتاب نیوز :

آلوز بیشتر از یک سال را به اتهام تجاوز به دختری در کلوبی شبانه در شهر بارسلونا در زندان سپری کرد و با تایید این اتهام از سوی  دادگاه باید بیشتر از چهار سال دیگر را هم در زندان باشد که به هیچ وجه خبر خوبی برای او نیست. 

تلاش وکیل این بازیکن سابق بارسلونا برای ارایه وثیقه و آزادی مشروط او بالاخره نتیجه داد و این بازیکن با تحویل دادن هر دو پاسپورت برزیلی و اسپانیایی اش توانست با وثیقه یک میلیون یورویی پس از بیشتر از یک سال از زندان آزاد شود و به زندگی عادی برگردد. 

در اوایل روزهای بازداشت او بود که اعلام شد همسر این ستاره برزیلی دیگر تصمیمی برای ادامه زندگی با او ندارد و به زودی روند رسمی و قانونی طلاق را طی خواهد کرد تا از آلوز جدا شود و زندگی جدیدی را آغاز کند اما به نظر می رسد که از این تصمیم منصرف شده است. 

سانز روز گذشته تصاویری از خودش در کنار آلوز منتشر کرد و نوشت: «به امید این که این ماه خوب باشد و تو قوی تر از آنچه تا امروز بوده ای باشی. به امید این که احساس سپاسگزاری داشته باشی چون با وجود هر چیزی، اینجا هستی. امید به این که آوریل ماه مثبتی برای همه باشد.»

عکس| طلاق منتفی شد؛ آشتی دنی آلوز با همسرش

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس| طلاق منتفی شد؛ آشتی دنی آلوز با همسرش" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس| طلاق منتفی شد؛ آشتی دنی آلوز با همسرش"، کلیک کنید.