عیدی هر ساله آمریکایی ها برای ایرانیان، افزایش یا اِعمال تحریمی جدید است

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با اشاره به نام گذاری سال 1403 با عنوان سال «جهش تولید با مشارکت مردم» از سوی مقام معظم رهبری، گفت: شعار سال تعیین شده توسط مقام معظم رهبری – “جهش تولید با مشارکت مردم”- نقشه راه دولت و ملت در حوزه اقتصاد است تا با تحقق حداکثری آن، تیغ کُند تحریم های ظالمانه آمریکا شکسته شود و افق های درخشان تری پیش روی ملت بزرگ ایران گشوده شود.

به گزارش تیتروز، ناصر کنعانی در مطلبی در صفحه اجتماعی ایکس نوشت:

«بیش از چهار دهه است که دولتمردان آمریکایی با خودشیرینی مزوّرانه و پهن کردن سفره های هفت سین  در آستانه عید نوروز و ارسال پیام های تبریک نوروزی، همزمان بر فشار حداکثری و همه جانبه خود علیه ملت شریف ایران می افزایند و عیدی هر ساله آنان برای ایرانیان، افزایش یا اِعمال تحریمی جدید است.

ایرانیان دوستان و دشمنان خود را به خوبی می شناسند و نسبت به نیت های شیطانی نهفته در ورای این نمایش های دروغین و مضحک آگاه هستند.

شعار سال تعیین شده توسط مقام معظم رهبری -“جهش تولید با مشارکت مردم”- نقشه ی راه دولت و ملت در حوزه اقتصاد است تا با تحقق حداکثری آن، تیغ کُند تحریم های ظالمانه آمریکا شکسته شود و افق های درخشان تری پیش روی ملت بزرگ ایران گشوده گردد.»

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عیدی هر ساله آمریکایی ها برای ایرانیان، افزایش یا اِعمال تحریمی جدید است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عیدی هر ساله آمریکایی ها برای ایرانیان، افزایش یا اِعمال تحریمی جدید است"، کلیک کنید.