غیرحضوری شدن و آغاز با تاخیر مدارس برخی شهرستان های آذربایجان شرقی

تیتروز/آذربایجان شرقی به دنبال بارش برف و برودت هوا مدارس برخی از شهرستان های آذربایجان شرقی، روز دوشنبه 7 اسفند ماه غیرحضوری و یا با تاخیر برگزار می شوند.

با توجه به برودت هوا؛ فعالیت تمامی مدارس منطقه اسکو«مدارس شهری و روستایی اسکو و شهر جدید سهند» در شیفت صبح و در تمامی مقاطع تحصیلی، با یک ساعت تاخیر، آغاز خواهد شد.

همچنین با توجه به بردوت و سرمای شدید، فعالیت مدارس شهری منطقه کلیبر در تمامی مقاطع و مدارس شهری، روستایی و عشایری بخش آبش احمد با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد و فعالیت مدارس روستایی بخش مرکزی کلیبر در مقطع ابتدایی، غیرحضوری می باشد.

با توجه به برودت هوا و سرمای شدید؛ فعالیت مدارس شهری و روستای منطقه سراب در تمامی مقاطع تحصیلی بصورت غیر حضوری می باشد.

با توجه به برودت هوا در منطقه ایلخچی، فعالیت مدارس این منطقه، در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهری، روستایی در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر آغاز خواهد شد.                 

به دلیل برودت و سرمای شدید هوا در شهر مهربان، فعالیت های آموزشی در  مقطع پیش دبستانی در این منطقه، تعطیل بوده و فعالیت مدارس ابتدایی شهری و روستایی در نوبت صبح و بعد از ظهر بصورت غیرحضوری است. فعالیت مدارس مقاطع متوسطه شهری و روستایی نیز با یک ساعت تاخیر، آغاز خواهد شد.

با توجه به برودت هوا در منطقه هریس، فعالیت مدارس این منطقه در تمامی مقاطع تحصیلی مدارس شهری و روستایی در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر آغاز می شود.

به علت برودت هوا، فعالیت کلیه مدارس شهری و روستایی منطقه نظرکهریزی در تمام مقاطع تحصیلی در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر، شروع خواهد شد.

با توجه به برودت شدید هوا، کلیه مدارس شهری و روستایی منطقه میانه در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح با 2 ساعت تاخیر، فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

بعلت یخبندان و  برودت هوا، فعالیت کلیه مقاطع تحصیلی شهری و روستایی منطقه هوراند در شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع، خواهد شد.

به دنبال برودت هوا؛ فعالیت مدارس شهری و روستایی کندوان در تمامی مقاطع شیفت صبح با دو ساعت تاخیر، آغاز می شود.

فعالیت مدارس شهری و روستایی  این منطقه ی کاغذکنان با توجه به سرمای شدید هوا در تمامی مقاطع تحصیلی با دو ساعت تاخیر، شروع خواهد شد.

به دنبال برودت هوا؛ فعالیت مدارس شهری و روستایی مراغه در تمامی مقاطع شیفت صبح با دو ساعت تاخیر، آغاز می شود.

به دنبال برودت شدید هوا، مدارس شهری و روستایی صوفیان در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح با یک ساعت تاخیر، شروع به فعالیت می کنند.

با توجه به برودت هوا؛ مدارس شهری و روستایی در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح با یک ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.

با توجه به برودت هوا، مدارس روستایی و شهری  منطقه ی شبستر در تمامی مقاطع تحصیلی شیفت صبح با یک ساعت تاخیر، شروع بکار خواهند کرد.

به دنبال برودت هوا؛ فعالیت مدارس شهری و روستایی منطقه خواجه در تمامی مقاطع شیفت صبح با یک ساعت تاخیر، آغاز می شود.

به گزارش تیتروز به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی، در روزهایی که به دلیل برودت هوا آموزش ها به صورت مجازی برگزار می شود، مدارس برقرار هستند و مدیر و عوامل اجرایی حسب ضرورت و تشخیص مدیر مدرسه موظفند با حضور در محل کار فرایند ارایه آموزش مجازی به دانش آموزان را ارزیابی و پایش کنند.

پایان خبر تیتروز 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "غیرحضوری شدن و آغاز با تاخیر مدارس برخی شهرستان های آذربایجان شرقی" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "غیرحضوری شدن و آغاز با تاخیر مدارس برخی شهرستان های آذربایجان شرقی"، کلیک کنید.