فرایند انتخابات تا ساعت 20 تمدید شد

به گزارش خبرنگار تیتروز کرمانشاه، علی شعبانی عصر امروز جمعه (21 اردیبهشت ماه) در نشست خبری با اصحاب رسانه که در ستاد انتخابات استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: تا کنون 110 هزار نفر در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کرمانشاه مشارکت کرده اند.

وی افزود: از این تعداد 52 درصد آقا و 48 درصد خانم هستند، با توجه به برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی در کرمانشاه شاهد رضایت مردم هستیم و کوچک ترین مشکلی در احراز هویت به صورت آنلاین و صندوق آفلاین نداشته ایم.

رییس ستاد انتخابات استان کرمانشاه تصریح کرد: 2 الی 6 صندوق در هر شعبه جانمایی شده که مشکلی در خصوص صندوق های رای ایجاد نشود.

وی در خصوص تمدید زمان انتخابات خاطرنشان کرد: زمان فرایند برگزاری دور دوم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط وزارت کشور تا ساعت 20 تمدید شده است.

شعبانی در خصوص تخلفات انتخاباتی ادامه داد: در شعب اخذ رای تخلفی مشاهده نشده، اما نیروی انتظامی تا کنون 25 نفر را به دلیل تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن اذهان مردم در سطح حوزه انتخابیه دستگیر کرده و در صورت لزوم پرونده قضایی برای آنها تشکیل خواهد شد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرایند انتخابات تا ساعت 20 تمدید شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرایند انتخابات تا ساعت 20 تمدید شد"، کلیک کنید.