فرصت دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 تمدید شد

فرصت دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 تمدید شد

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از تمدید یک هفته ای برای دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 خبر داد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم وفناوری تیتروز از سازمان بورس، محمد باغستانی گفت: وراث متوفیان سهام عدالت حداکثر تا روز 17 اسفندماه جاری فرصت دارند تا با ثبت نام در سامانه میراث در فهرست دریافت کنندگان سود سهام عدالت سال 1402 قرار گیرند.

وی اظهار داشت: وراث متوفیان سهام عدالت با مراجعه به شعب شرکت های «کارگزاری های منتخب و یا بانک های ملی ایران، ملت، پارسیان و تجارت» می توانند فرایند ثبت نام خود را در سامانه میراث انجام دهند.

باغستانی در خصوص زمان واریز مرحله دوم سود سهام عدالت گفت: سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت سپرده گذاری مرکزی مکاتبات لازم را با شرکت های سرمایه پذیر سهام عدالت انجام داده تا شرایط برای واریز سود در روز های پایانی سال مهیا شود.

مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی افزود: حدود یک میلیون سهامدار سهام عدالت همچنان با مشکل شماره شبای معتبر بانکی روبرو هستند که این افراد می توانند با ثبت نام و یا به روز رسانی اطلاعات خود در سامانه سجام (Sejam.ir) در فرایند دریافت سود قرار بگیرند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرصت دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 تمدید شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرصت دریافت سود سهام عدالت متوفیان در سال 1402 تمدید شد"، کلیک کنید.