فرودگاه دبی رکورد زد – تیتروز

تیتروز/خراسان رضوی تعداد مسافران فرودگاه دبی در سال 2023 به بالاترین سطح قبل از همه گیری رسیده است.

به نقل از رویترز، اپراتور فرودگاه های دبی اعلام کرد که فرودگاه بین المللی دبی (DXB)، شلوغ ترین مرکز بین المللی جهان، در سال گذشته شد و با افزایش 31.7 درصدی در ترافیک مسافری، به رقم 86.9 میلیون نفر رسید که از سطح قبل از همه گیری فراتر رفته است.

این رقم در مقایسه با 86.4 میلیون مسافری است که در سال 2019 و قبل از اینکه کووید-19 ثبت شد.

دبی، بزرگترین مرکز گردشگری و تجارت در خاورمیانه، پس از همه گیری به سرعت بازگشایی شد. این امر، همراه با هجوم روس ها و متخصصان تجاری همچنین قوانین اجتماعی و ویزا، به بهبود اقتصادی کمک کرد که قیمت ملک و اجاره را نیز افزایش داد.

هند با 11.9 میلیون مسافر، اولین کشور مقصد فرودگاه بین المللی دبی از نظر ترافیک در سال گذشته بود، پس از آن عربستان سعودی با 6.7 میلیون مسافر، بریتانیا با 5.9 میلیون و پاکستان با 4.2 میلیون نفر قرار دارند.

فرودگاه های دبی اعلام کردند که پیش بینی می کنند، فرودگاه بین المللی دبی در سال 2024 پذیرای 88.8 میلیون مسافر خواهد بود که در نزدیکی رکورد 89.1 میلیون مسافر در سال 2018 است.

در این بیانیه آمده است که فرودگاه بین المللی دبی از طریق 102 شرکت بین المللی به 262 مقصد در 104 کشور متصل است.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرودگاه دبی رکورد زد – تیتروز" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرودگاه دبی رکورد زد – تیتروز"، کلیک کنید.