قتل خونین مرد جوان با ضربات چاقو در ورودی پارک پرندگان

به گزارش تیتروز، 6 مرد جوانی که در ورودی پارک پرندگان دست به جنایت زده بودند، دستگیر شدند.

تیتروز در خبری نوشت: روز گذشته سه شنبه بیست و پنجم اردیبهشت ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان الغدیر از طریق تماس تلفنی با ماموران کلانتری 136 فرجام مرگ مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ به همراه قاضی سالار صنعتگر؛ بازپرس ویژه قتل شعبه هشتم دادسرای امورجنایی جنایی پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی های اولیه نیز نشان می داد که مرد جوان در یک نزاع دسته جمعی در ورودی پارک پرندگان قربانی جنایت شده است.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول به همراه دوست خود که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند در ورودی پارک پرندگان با 6 نفر دیگر با انگیزه نامشخص درگیر شده و در جریان این نزاع با ضربات چاقو به قتل رسیده است.

بدین ترتیب 6 نفر از متهمانی که در این درگیری خونین حضور داشتند، دستگیر شدند و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی هویت افرادی که در جنایت نقش مهمی داشتند و پس از ارتکاب جرم پا به فرار گذاشته اند را شناسایی کنند.

با دستور قاضی سالار صنعتگر از شعبه هشتم دادسرای امورجنایی، جسد مقتول برای معاینات دقیق تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده همچنان ادامه دارد.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل خونین مرد جوان با ضربات چاقو در ورودی پارک پرندگان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل خونین مرد جوان با ضربات چاقو در ورودی پارک پرندگان"، کلیک کنید.