قدردانی فرمانده کل انتظامی از حضور پرشور مردم در انتخابات – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز، فرمانده کل انتظامی کشور در پیامی از حضور پر شور مردمی در انتخابات 11 اسفند و همچنین مجموعه فراجا در تامین امنیت این صحنه مردمی تقدیر و تشکر کرد.

در پیام سردار احمدرضا رادان به مناسبت انتخابات 11 اسفند آمده است: ملت ایران در حماسه ای ماندگار، عظمت، بصیرت، اقتدار و اراده یِ بی همتا را به میدان آوردند و آرمان ها و آرزوهای خود را در برگه های اخذ رای نوشته و به صندوق آرا ریختند تا مثل همیشه پایِ کارِ انقلاب بایستند.

خداوند منان را شاکریم که بار دیگر تلاش های شبانه روزی و بی وقفه فرزندان شما در مجموعه بزرگ فراجا به بار نشست و شاهد برگزاری انتخاباتی با نشاط در عین آرامش و امنیت بودیم. با تقسیم وظایف صورت گرفته در سازمانِ انتظام بخش فراجا با الطاف الهی و اِشراف اطلاعاتی، کیانِ ایرانِ اسلامی امن بود. بی تردید مشارکت بسیار خوب مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، دوستان واقعی ایران و اسلام را شاد و دشمنان را مایوس و ناراحت کرد.

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از یکایک نامزدهای محترم و ستادهای آنان که مردم را دعوت به حماسه آفرینی در فضایی عاری از هر نوع حاشیه و تنش نموده و همچنین موازین و قوانین انتخاباتی را مد نظر قرار داده بودند تشکر می کند.

در همین جا ضمن تقدیر از حضور پرشور و شعور مردم در این صحنه انتخاباتی از همه دستگاه های امنیت ساز، سربازان گمنام امام زمان (عج)، سپاه، ارتش، بسیجیان دلاور و یکایک کارکنان پرتلاش انتظامی و خانواده های گرامی شان که در این ماموریتِ ستُرگ، نقش خود را در کمال دقت ایفا کرده و امنیت آفرین این صحنه عظیم ملی شدند، صمیمانه قدردانی و آرزوی توفیق روزافزون برایِ مردمِ قهرمان و با صلابتِ ایران را دارم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدردانی فرمانده کل انتظامی از حضور پرشور مردم در انتخابات – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدردانی فرمانده کل انتظامی از حضور پرشور مردم در انتخابات – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.