قدم اول برای حفاظت از محیط زیست «قانون» است

رییس سازمان حفاظت محیط زیست در پیامی ضمن دعوت از آحاد مختلف مردم به ویژه دوستداران و خانواده بزرگ محیط زیست برای شرکت در انتخابات در روز 11 اسفند، نوشت: قدم اول برای حفاظت از محیط زیست قانون است و این مهم تنها با انتخاب قانونگذار آگاه، عالم، عاشق ایران اسلامی و پایبند به پاسداشت خون شهیدان عزیزمان امکان پذیر خواهد بود.

به گزارش تیتروز به نقل از روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست، علی سلاجقه در پیامی ضمن دعوت از آحاد مختلف مردم به ویژه دوستداران و خانواده بزرگ محیط زیست کشور برای شرکت در انتخابات در روز 11 اسفند، نوشت: قدم اول برای حفاظت از محیط زیست قانون است و این مهم تنها با انتخاب قانونگذار آگاه، عالم، عاشق ایران اسلامی و پایبند به پاسداشت خون شهیدان عزیزمان امکان پذیر خواهد بود.

متن پیام سلاجقه به شرح ذیل است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف، آگاه، شگفتی ساز و با بصیرت ایران اسلامی یک بار دیگر با حضور در پای صندوق های رای به عنوان اصلی ترین شناسه جمهوریت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق آرمان های والای انقلاب اسلامی در به ثمر نشستن حکومت مردم بر مردم به معنای واقعی کلمه، نه تنها دشمنان میهن اسلامی را ناکام خواهند گذاشت بلکه این ورق از تاریخ کشور را به گونه ای رقم خواهند زد که درس عبرتی برای بدخواهان مردم و میهن عزیز اسلامی مان باشد و با حضور میلیونی پای صندوق های رای روح تازه ای را بر روان جمهوریت نظام خواهند دمید و آن را از گزند آسیب دشمنان نابخرد در امان نگه خواهند داشت.

اینجانب به عنوان خادم و سرباز مردم میهن اسلامی ضمن درخواست از آحاد مختلف مردم برای حضور در پای صندوق های رای و انتخاب افراد شایسته و توانمند جهت تصدی کرسی های مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، از خانواده بزرگ محیط زیست کشور نیز درخواست دارم تا برای اعتلای هرچه بیشتر وضعیت کمی و کیفی محیط زیست ایران عزیز اسلامی ضمن خلق حماسه ای باشکوه، کرسی های قانون گذاری مجلس را به افراد آگاه، عالم، عاشق ایران اسلامی و پایبند به پاسداشت خون شهیدان عزیزمان در این حوزه بسپارند تا قدم اول برای حفاظت از زیست بوم ایران بزرگ و اجرای اصل پنجاهم قانون اساسی پررنگ تر از گذشته برداشته شود. به امید سربلندی ایران عزیز اسلامی و شادابی میهن عزیزم»

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قدم اول برای حفاظت از محیط زیست «قانون» است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قدم اول برای حفاظت از محیط زیست «قانون» است"، کلیک کنید.