قصوری در صدور اسناد تک برگی املاک دولتی انجام نشود – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، حجت الاسلام حسین کثیرلو ظهر پنجشنبه در دومین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در امور اراضی ملی و منابع طبیعی اردبیل اظهار کرد: یکی از مهمترین رویکردهای دستگاه قضایی استان رصد و نظارت بر عملکرد سایر دستگاه ها و نهادها در نحوه صیانت و نگهداری از اموال بیت المال است.

وی خاطرنشان کرد: در این بین یکی از مهمترین موارد مطرح بحث تثبیت و نگهداری اراضی و املاک ادارات دولتی است که این کار با اخذ سند تک برگی محقق می شود.

رییس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: برخی از مسیولان و مدیران دستگاه های اجرایی اهتمام جدی در این موضوع نداشته و برای بسیاری از املاک اداره متبوع خود تاکنون سند تک برگی دریافت نکرده اند.

حجت الاسلام کثیرلو افزود: ترک فعل مدیران مصادیقی دارد که در قانون به وضوح مشخص شده و عدم اقدام برای تثبیت املاک و اخذ سند تک برگی برای زمین ها و املاک مربوط به ادارات و نهاد های دولتی از سوی مسیولان آن اداره مصداق بارز ترک فعل است که دستگاه قضایی نیز در راستای صیانت و حفاظت از بیت المال با مدیران متخلف مطابق با قانون برخورد می کند.

وی از روسا و دادستان های حوزه های قضایی نیز خواست؛ با اقدام جهادی همکاری لازم با مجموعه های اجرایی را داشته و در مواقع لزوم دستورات قضایی لازم را در امر تسریع و تسهیل اجرای قانون حدنگاری در استان داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قصوری در صدور اسناد تک برگی املاک دولتی انجام نشود – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قصوری در صدور اسناد تک برگی املاک دولتی انجام نشود – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.