قهرمانی ایران در دیویس کاپ کمتر از 16 سال آسیا – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، تیم ملی پسران کمتر از 16 سال ایران با کسب عنوان قهرمانی در رقابتهای دیویس کاپ کمتر از 16 سال جواز حضور در رقابت های مقدمات جهانی را به دست آورد.
آخرین روز رقابت های تنیس کمتر از 16 سال دیویس کاپ در مرحله پیش مقدماتی جهانی در سریلانکا برگزار شد و تیم ملی تنیس ایران در آخرین دیدار خود به مصاف اردن رفت. در اولین دیدار بخش انفرادی سام عطاران موفق شد با نتیجه 2-6 و 4-6 از سد نماینده اردن عبور کند و در دومین مسابقه ایریک عابدین زاده با نتیجه 2 بر یک مقابل حریف آسیایی خود نتیجه را واگذار کرد تا تکلیف تیم برنده در بازی دونفره مشخص شود.
در بخش دونفره تیم ایران با ترکیب سام عطاران و مهراد منصوری حریف اردنی خود را شکست داد تا این بازی با نتیجه 2 بر یک به سود ایران به پایان برسد، به این ترتیب نمایندگان کشورمان با کسب این پیروزی ضمن کسب عنوان قهرمانی مجوز حضور در رقابت های مقدماتی جهانی را که از 28 اردیبهشت تا 5 خرداد ماه در قزاقستان برگزار می شود را بدست آورد.
در این دوره از رقابت ها تیم های ایران، بحرین، بوتان، کامبوج، گوام، عراق، اردن، قرقیزستان، لایوس، لبنان، ماکایو، مالدیو، مغولستان، میانمار، نپال، جزایر پاسفیک، پاکستان، عربستان سعودی، سنگاپور، سریلانکا، سوریه، ترکمنستان و یمن حضور داشتند.
آیریک عابدین زاده، سام عطاران و مهراد منصوری به عنوان بازیکن و محمد مهذب نیا به عنوان مربی در این دوره از مسابقات حضور داشتند.رقابت های تنیس دیویس کاپ پیش مقدماتی جهانی کمتر از 16 سال از 30 بهمن لغایت 6 اسفند ماه در سریلانکا برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قهرمانی ایران در دیویس کاپ کمتر از 16 سال آسیا – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قهرمانی ایران در دیویس کاپ کمتر از 16 سال آسیا – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.