قیمت بیتکوین به بیش از 100 هزار دلار می رسد

در گفتگو با تیتروز مطرح شد؛

قیمت بیتکوین به بیش از 100 هزار دلار می رسد

یک کارشناس رمز ارز گفت: پیش بینی من این است که از اوایل تابستان سال جاری، ارزش جهانی بیتکوین نسبت به دلار افزایش یابد. در همین راستا پیش بینی می شود که بیت کوین به قیمت های بالای 100 هزار دلار برای هر واحد نیز دست یابد.

 عباس آشتیانی کارشناس رمز ارز درگفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، روند قیمت رمز ارز ها را پیش بینی کرد و گفت: ما طی چند روز آینده پدیده هابیت بیت کوین را در پیش خواهیم داشت. طی این مرحله نرخ تولید رمز ارز بیتکوین نصف خواهد شد.

وی ادامه داد: با توجه به این مورد بدیهی است که عرضه بیتکوین نصف خواهد شد. این در حالی است که تقاضا برای این رمز ارز در حال افزایش است.

وی تصریح کرد: شایان ذکر است که تقاضا برای این رمز ارز از سمت صندوق های قابل معامله در ایالات متحده و همچنین صندوق هایی که به دنبال تصمیم ایالات متحده در بورس کشور های دیگر تصویب خواهد شد افزایش خواهد یافت؛ از این رو افزایش قیمت رمز ارز بیتکوین قطعی بنظر می رسد.

آشتیانی ادامه داد: تصویب صندوق های قابل معامله رمز ارز بیتکوین به خصوص در انگلستان دور از ذهن نیست. بدیهی است که هر کالایی عرضه آن نصف شده و تقاضای آن رو به افزایش باشد، با رشد قیمت شدیدی مواجه خواهد شد.

این کارشناس رمز ارز تاکید کرد: پیش بینی من این است که از اوایل تابستان سال جاری، قیمت جهانی بیتکوین نسبت به دلار افزایش یابد. در همین راستا پیش بینی می شود که بیت کوین به قیمت های بالای 100 هزار دلار برای هر واحد نیز دست یابد.

وی ادامه داد: در کشور ما نیز حدود 5 سال است که مسیله رمز ارز ها در بین عموم مردم شناخته شده است و بیش از 12 میلیون نفر بصورت مستقیم یا غیر مستقیم با این موضوع درگیر هستند و این موضوع تاثیر گسترده ای بر روی سبد درآمدی آنها خواهد داشت.

قیمت بیتکوین به بیش از 100 هزار دلار می رسد

بیتکوین باقی رمز ارز ها را نیز متحول می کند

آشتیانی گفت: طبیعتا زمانی که تقاضای عمومی از سمت ای تی اف ها به بازار بیتکوین فشار می آورد، فروشنگان خصوصی نسبت به فروش رمز ارز در اختیار خود اقدام می کنند. دور از ذهن نیست که سرمایه حاصل از این فروش به سمت دیگر رمزارز های موجود در بازار میل کند.

وی تصریح کرد: از این رو بعد از دوند افزایش قیمت بیتکوین و با اصلاح روند افزایشی و یا اصلاح آن ما شاهد تغییر قیمت دیگر رمز ارز ها خواهیم بود

بیتکوین در ایران قانونی می شود؟

این کارشناس رمز ارز تصریح کرد: بنظر می رسد که در سال جاری روش های خود تنظیم گری و ارایه جمعی از الزامات، جایگزین مجوز های سفت و سخت در حوزه رمز ارز بشود. با توجه به تغییراتی که در مجلس شورای اسلامی در جریان است، به احتمال زیاد از سمت مجلس ما شاهد قانون گذاری نخواهیم بود، اما الزاماتی از سوی دولت ارایه خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت بیتکوین به بیش از 100 هزار دلار می رسد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت بیتکوین به بیش از 100 هزار دلار می رسد"، کلیک کنید.