قیمت جدید مرغ اعلام شد/ جزییات تغییر قیمت

به گزارش خبرگزاری تیتروز، تنها چند ساعت تا پایان سال 1402 باقی مانده، طبق مشاهدات میدانی از بازار مرغ می توان دید که در میادین میوه و تره بار هر کیلو مرغ گرم تنظیم بازاری با قیمت 76 هزار و 500 تومان عرضه می شود، اما این نرخ در مغازه ها متغیر بوده و به طور میانگین حدود 95 هزار تومان به فروش می رسد.

تیتروز در گزارشی نوشت: اختلاف قیمت 10 تا 20 هزار تومانی مرغ آزاد و دولتی موجب شده که مردم برای تامین مرغ مورد نیاز خود به میادین آمده و همین امر منجر به ایجاد صف های طولانی شده است.

طی روزهای اخیر مسوولان مربوطه عنوان کردند که رکورد جوجه ریزی شکسته شده و بیش از 150میلیون قطعه در ماه جوجه ریزی می شود و این موضوع را مطرح کردند که که کمبودی در بازار نداریم و حتی مازاد نیاز داخل نیز تولید می کنیم که این امر قطعا موجب تعادل در بازار و نشان دهنده نوسان کمتر در بازار بود، اما بازار امروز نشان می دهد که این نرخ نسبت به روزهای اخیر افزایشی شده و همچنان صف خرید مرغ برقرار است.

هر چند به گفته کارشناسان یکی از دلایل نوسان قیمت ها در ایام پایانی سال افزایش تقاضا است، اما عنوان کردند که اگر توزیع با قیمت مناسب بیشتر شود، دامنه این نوسانات کمتر خواهد بود.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت جدید مرغ اعلام شد/ جزییات تغییر قیمت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت جدید مرغ اعلام شد/ جزییات تغییر قیمت"، کلیک کنید.