لطفی: الان وقت انتقاد از استقلال نیست، وقت حمایت است/ بازی جذابی را با نساجی خواهیم دید

لطفی: الان وقت انتقاد از استقلال نیست، وقت حمایت است بازی جذابی را با نساجی خواهیم دید

بازیکن سابق استقلال گفت: درست است که نساجی بازی ها خوبی در هفته های اخیر انجام داده اما بازی جذابی را خواهیم دید که امیدوارم تیم برنده استقلال باشد.

سعید لطفی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، در خصوص برتری استقلال مقابل فولاد خوزستان و بازگشت به صدر جدول اظهار کرد: خدا را شکر که استقلال توانست با پیروزی در این بازی حساس دل هواداران را شاد کند و بار دیگر صدرنشین شود. سه بازی باقیمانده برای استقلال حکم سه فینال را دارد. با این اوضاع سخت اقتصادی که در کشور داریم تنها دلخوشی هواداران موفقیت تیم شان است. استقلال می تواند با جام قهرمانی به هواداران خود دلخوشی دهد و آنها را خوشحال کند.

وی در مورد اینکه استقلال موقعیت چندانی روی دروازه فولاد نداشت و آیا دلیل آن استرس بازیکنان این تیم برای کسب قهرمانی است، یادآور شد: نمی پذیرم که حساسیت بازی ها باعث استرس بازیکنان استقلال شده است. بازیکنان این تیم وقتی در تیم بزرگی بازی می کنند با پشتوانه هواداران نباید استرس داشته باشند و بتوانند از هر تیمی عبور کنند. درست است بازی سختی بود و موقعیت کم ایجاد شد، باید تیم بهتر شود، چون توقع هواداران بازی هجومی تر و ایجاد موقعیت بیشتر است. البته کسب 3 امتیاز ارزش زیادی دارد و جای شکرش باقی است. الان وقت انتقاد از استقلال نیست، چون بازی های حساسی باقی مانده است. بعد از مسابقات اگر لازم باشد راجع به یک سری موارد صحبت خواهیم کرد. باید یک دست پشت تیم باشیم و وظیفه هواداری خود را انجام دهیم.

بازیکن سابق استقلال در واکنش به این موضوع که نساجی مازندران حریف هفته بعد آبی پوشان، در 4 بازی اخیر 9 امتیاز گرفته و در خانه حریف سرسختی خواهد بود، تصریح کرد: همه حریفان سخت هستند ولی استقلال هم نام و شخصیت خود را دارد. باید فرقی میان این تیم با دیگر تیم ها باشد. متاسفانه در این چند سال اتفاقاتی افتاده که یک مقدار استقلال را در همه زمینه ها تضعیف کرده اند. خدا را شکر می کنم که تیم یکدستی داریم و به کیفیت خوب یا بدشان کاری ندارم. با تمام احترام به تیم نساجی و هواداران آن، باید با تمام وجود بروند و برابر این تیم امتیاز لازم را کسب کنند. درست است که نساجی بازی ها خوبی در هفته های اخیر انجام داده اما بازی جذابی را خواهیم دید که امیدوارم تیم برنده استقلال باشد.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لطفی: الان وقت انتقاد از استقلال نیست، وقت حمایت است/ بازی جذابی را با نساجی خواهیم دید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لطفی: الان وقت انتقاد از استقلال نیست، وقت حمایت است/ بازی جذابی را با نساجی خواهیم دید"، کلیک کنید.