محبی در آستانه کسب یک جایزه جدید

به گزارش خبرگزاری تیتروز، سازمان لیگ برتر فوتبال روسیه امروز (پنجشنبه) فهرست نهایی نامزدهای دریافت جایزه بهترین بازیکن فصل 2023/2024 را معرفی کرد.

نامزدهای این جایزه شامل برایان مانسیلا (اورنبورگ)، میرلیند داکو (روبین کازان)، ایراکلی کوکوسکری (فاکل)، محمد محبی، دانیل گلوبوف، ماکسیم اوسیپنکو و اگور گولنکوف (روستوف)، سرجان بابیچ، الکساندر ماکسیمنکو و دانیل پروتسف (اسپارتاک)، فدور چالوف، ایوان اوبلیاکوف و ایگور آکینفیف (زسکا)، اوگنی لاتیشونوک (بالتیکا)، کنستانتین تیوکاوین، بیتلو و دیگو لاکسالت (دینامو)، وندل، متیو کاسیر، داگلاس سانتوس، کلودینیو و ویلمار باریوس (زنیت)، ادوارد جان اسپرتسیان، ادوارد ساپرتسیان، ماتیو، آلونسو (کراسنودار)، بنجامین گاره و نیکیتا سالتیکوف از (کریلیا)، ماکسیم گلوشنکوف، نایر تیکنیزیان و ایلیا لانتراتوف (لوکوموتیو) هستند.

258219

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "محبی در آستانه کسب یک جایزه جدید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "محبی در آستانه کسب یک جایزه جدید"، کلیک کنید.