مدودف: بایدن احمق است – تیتروز

به گزارش تیتروز به نقل از راشاتودی، معاون رییس شورای امنیت روسیه از رییس جمهور آمریکا به دلیل اشتباهات فاحش وی انتقاد کرد.

«دیمیتری مدودف» معاون رییس شورای امنیت روسیه روز دوشنبه در ارتباط با اشتباه اخیر «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا که اوکراین را با افغانستان و عراق اشتباه گرفته بود، گفت این اشتباهات از وضعیت روحی بد او حکایت دارد.

به گزارش خبرگزاری تیتروز بایدن اخیراً در مصاحبه ای گفت: ما تا زمانی که «اسامه بن لادن» را به دست آوردیم دنبالش رفتیم، اما نباید به اوکراین می رفتیم. او سپس گفته خود را تصحیح کرد و گفت منظورش عراق و افغانستان بوده است. اشتباهات لفظی بایدن موضوعی تکراری برای رییس جمهور 81 ساله تبدیل شده است.

معاون شورای امنیت روسیه اخیراً هم در واکنش به سخنان اخیر رییس جمهور آمریکا که خود را با «فرانکلین روزولت» رییس جمهور سابق آمریکا مقایسه کرده بود، بایدن را مایه ننگ آمریکا خواند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مدودف: بایدن احمق است – تیتروز" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مدودف: بایدن احمق است – تیتروز"، کلیک کنید.