مذاکره استقلال با مدافع سپاهان؛ 2 گزینه برای خروج احتمالی جلالی؟

مذاکره استقلال با مدافع سپاهان؛ 2 گزینه برای خروج احتمالی جلالی؟

به گزارش خبرگزاری تیتروز؛ باشگاه استقلال در ادامه فعالیت های نقل و انتقالاتی خود علاوه بر تمدید قرارداد تعدادی از بازیکنان فصل گدشته، روند جذب بازیکنان جدید را نیز بر اساس لیست جواد نکونام آغاز کرده است.براساس پیگیری ها مشخص شد، میلاد زکی پور مدافع چپ سپاهان یکی از اهداف نقل و انتقالاتی آبی هاست که مذاکراتی برای جذب او انجام شده است.این مذاکرات هنوز به نتیجه قطعی و نهایی نرسیده و در صورتیکه جذب زکی پور به هردلیلی متوقف شود، حسین گودرزی مدافع چپ شمس آذر، گزینه بعدی استقلال در این پُست خواهد بود.

به نقل از فارس این درحالیست که ابوالفضل جلالی، شب گذشته در جلسه ای طولانی با مدیران هلدینگ خلیج فارس و باشگاه استقلال شرکت کرد. باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد یک طرفه جلالی با افزایش 25درصدی به سازمان لیگ نامه زده اما شایعاتی در خصوص لژیونر شدن او شنیده می شود و نحوه خروج این بازیکن از جلسه مذکور نیز ابهاماتی را در مورد ادامه همکاری طرفین به وجود می آورد.علاوه بر این چند بازیکن جدید دیگر نیز طبق لیست جواد نکونام در لیست خرید استقلال قرار دارند که باید دید روند مذاکرات طی روزهای آینده چگونه است و نتیجه نهایی چه خواهد شد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مذاکره استقلال با مدافع سپاهان؛ 2 گزینه برای خروج احتمالی جلالی؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مذاکره استقلال با مدافع سپاهان؛ 2 گزینه برای خروج احتمالی جلالی؟"، کلیک کنید.