مربی سابق بارسلونا دستیار نکونام می شود؟

مربی سابق بارسلونا دستیار نکونام می شود؟

به گزارش خبرگزاری تیتروز؛ تیم فوتبال استقلال که تا روز پایانی در کورس قهرمانی لیگ برتر بود، در انتهای لیگ بیست وسوم در نهایت با جواد نکونام به مقام نایب قهرمانی دست پیدا کرد.

به گزارش ایرنا، نکونام پس از پشت سر گذاشتن فصلی پر فشار و طاقت فرسا، در تعطیلات لیگ برتر راهی آن سوی آب های خلیج فارس شده است تا علاوه بر استراحت، برای انتخاب کادر فنی اش تصمیم گیری کند. فرشید سمیعی، سرپرست مدیرعاملی آبی ها طی هفته های گذشته با نکونام چندین جلسه برگزار کرد؛ جلساتی که در جریان آن، طرفین برای ادامه همکاری به توافق رسیدند و سرمربی استقلال فهرست ورودی و خروجی را نیز به سرپرست مدیرعاملی آبی های پایتخت ارایه داد. نکونام برای تقویت کادر فنی خود نیز برنامه دارد و قرار است یک مربی شناخته شده خارجی را به جمع دستیارانش اضافه کند.

در همین راستا، کاپیتان اسبق اوساسونای اسپانیا چند گزینه را مد نظر قرار داده است. گرچه در ساعات گذشته نام مربیانی از جمله آنجلو آلسیو(مربی ایتالیایی) که سابقه حضور روی نیمکت تیم هایی همچون یوونتوس، چلسی، ناپولی و تیم ملی ایتالیا را در کارنامه دارد، برای نیمکت استقلال مطرح شده اما گفته می شود گزینه اصلی نکونام یک مربی اسپانیایی است. همچنین پیش تر نام اوسیانو کروز(مربی پرتغالی) نیز که سابقه حضور روی نیمکت تیم ملی ایران را دارد نیز مطرح شده بود.

با این حال، پیگیری ها حاکی از آن است که مربی صاحب نامی که سابقه نشستن روی نیمکت تیم بارسلونا را دارد، گزینه اصلی نکونام است. او سال ها در لالیگا مربیگری کرده و ظرف روزهای گذشته مذاکرات مثبتی را با سرمربی و باشگاه استقلال داشته و قرار است در صورت توافق، با شروع تمرینات استقلال به ایران آمده و با این تیم استارت بزند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مربی سابق بارسلونا دستیار نکونام می شود؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مربی سابق بارسلونا دستیار نکونام می شود؟"، کلیک کنید.