مربی محبوب طارمی تا 2028 با پورتو!

به گزارش خبرگزاری تیتروز، به فاصله چند ساعت بعد از اینکه ژاوی با اینکه گفته بود تابستان امسال بارسا را ترک می کند در این تیم ماندگار شد، اتفاق مشابهی در باشگاه پرتغالی پورتو رخ داد.

بنابر روایت ورزش سه، سرجیو کونسیسایو هم قرار بود امسال تابستان از پورتو جدا شود، درحالی که قرارداد او تا تابستان 2025 اعتبار داشت. ولی ساعتی پیش کونسیسایو با حضور در دفتر باشگاه قراردادش را سه ساله تمدید کرد. به این ترتیب او تا تابستان 2028 سرمربی پورتو خواهد بود.

دیروز رسانه های پرتغالی گفتند ماندگار شدن یا جدا شدن کونسیسایو به نتیجه انتخابات ریاست باشگاه پورتو بستگی دارد. پینتو داکاستا، رییس پورتو، گفت اگر او در انتخابات برنده شود کونسیسایو خواهد ماند. ولی امروز درحالی که هنوز انتخابات باشگاه برگزار نشده قرارداد این مربی پرتغالی سه ساله تمدید شد.

رییس باشگاه پورتو بعد از تمدید قرارداد با سرمربی این تیم گفت: “با کونسیسایو تمدید کردیم به خاطر همه کارهایی که برای پورتو انجام داده و می دانم که در آینده انجام خواهد داد. حضور او گارانتی موفقیت و پیروزی های بیشتر ما است”.

سرجیو کونسیسایو هم بعد از تمدید قراردادش گفت: “می خواهم از رییس باشگاه و اعتمادش تشکر کنم. این تمدید فقط به خاطر رابطه دوستانه صمیمی ما که همه از آن خبر دارند انجام نشد بلکه هدفش موفقیت ورزشی پورتو بود. ما در چهار سال گذشته شش جام گرفتیم. می دانم که به زودی شاهد انتخابات ریاست باشگاه هستیم. من قراردادم را تمدید کردم ولی همه می دانیم که کار کردن در اف سی پورتو به قرارداد ربط ندارد و عشق و علاقه می خواهد. این باشگاه، باشگاه قلب من است و من این شانس و افتخار را داشته ام و دارم که به آن خدمت کنم”.

کونسیسایو از سال 2017 هدایت پورتو را بر عهده گرفته و با این تیم سه بار قهرمان لیگ پرتغال شده و سه جام دیگر هم به دست آورده است. پورتو در حال حاضر با 62 امتیاز در رتبه سوم جدول لیگ پرتغال قرار دارد.

258219

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مربی محبوب طارمی تا 2028 با پورتو!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مربی محبوب طارمی تا 2028 با پورتو!"، کلیک کنید.