مسوولان باشگاه به فکر استقلال باشند/ نتیجه عادلانه بود – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگآر تیتروز، آرش رضاوند پس از تساوی بدون گل استقلال برابر پرسپولیس گفت: بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم البته به خاطر فشار و استرسی که وجود دارد جذابیت همیشگی را نداشت اما در مجموع تلاش بازیکنان خوب بود و اعتقاد دارم نتیجه عادلانه رقم خورد.

وی گفت: این بازی برای ما تمام شده است و ما بازی به بازی پیش می رویم و تلاش می کنیم تا در دیدارهای آینده نتایج دلخواه را کسب کنیم.

هافبک تیم استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا مطالبات خود را از باشگاه دریافت کرده اید یا خیر گفت: استقلال همیشه مشکلات مالی دارد. ما 35 درصد از قرارداد خود را گرفته ایم و بخشی را هم به خاطر موفقیت تیم کم کرده ایم اما امیدواریم مسیولان باشگاه به فکر حل این مشکلات هم باشند.

وی گفت: ما به خاطر هواداران بازی می کنیم و خوشحالی آنها باعث خوشحالی ما خواهد شد اما باشگاه هم باید شرایط ما را درک کند و تمام تلاش خود را انجام دهد تا مشکلات مالی بازیکنان حل شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسوولان باشگاه به فکر استقلال باشند/ نتیجه عادلانه بود – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسوولان باشگاه به فکر استقلال باشند/ نتیجه عادلانه بود – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.