مسیرهای خدمات دهی اتوبوس وتاکسی و مترو در روز قدس مشخص شد – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز، اولین جلسه کمیته ترافیکی روز جهانی قدس 1403 به ریاست سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در ستاد راهور برگزار شد.

سرهنگ بهرام آبادی در ابتدای جلسه ضمن تبریک سال نو به مدعوین و آرزوی قبولی طاعات و عبادات گفت: همکاری بسیار مناسبی بین پلیس راهور تهران بزرگ با دستگاه های اجرایی و دخیل در برگزاری روز جهانی قدس در سال 1403 وجود دارد.

وی بیان داشت: پلیس راهور تهران بزرگ نیز جهت برگزاری و روان سازی ترافیک و همچنین تامین ایمنی نظم عبور و مرور برنامه ریزی های مناسب و خوبی را انجام داده است و در این روز مهم تمهیدات ترافیکی ویژه ای خواهد داشت که امیدواریم با برگزاری این جلسات مرتبط، بیشترین خدمات را به شهروندان گرامی ارایه کنیم.

در این جلسه نمایندگان سازمان های مرتبط در اجرای برگزاری مراسم عید فطر 1403 همچون، سازمان تبلیغات اسلامی، ستاد نماز جمعه، معاونت حمل و نقل و خدمات شهری شهرداری تهران، سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی تهران، مترو، سپاه پاسداران، اورژانس و آتش نشانی و دیگر اعضا حضور داشتند و به بیان دیدگاه ها و اقداماتی که قرار است در روز قدس صورت پذیرد بحث و ایراد نظر کردند.

همچنین چینش و مسیرهای خدمات دهی شرکت تاکسیرانی و اتوبوسرانی و نیز ایستگاههای فعال مترو و نحوه فعالیت آنان در روز قدس مشخص و تعیین شد، که متعاقباً اعلام می شود.

در این جلسه مسیرهای چندگانه راهپیمایی و تعیین نحوه شروع و پایان هر یک از آنها نیز مورد بررسی قرار گرفت و نحوه جایگذاری غرفه های فرهنگی و استیج ها در این مسیر نیز مشخص شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسیرهای خدمات دهی اتوبوس وتاکسی و مترو در روز قدس مشخص شد – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسیرهای خدمات دهی اتوبوس وتاکسی و مترو در روز قدس مشخص شد – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.