مشارکت حداکثری در انتخابات نشانگر اتحاد و همدلی مردم است

مشارکت حداکثری در انتخابات نشانگر اتحاد و همدلی مردم است

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی عنوان کرد: انتخابات پرشور و مشارکت حداکثری نشانگر اتحاد مردم با انقلاب اسلامی است و نظام مردم سالاری و رای حداکثری وحدت کلمه را نشان خواهد داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، نشست انتخاباتی با موضوع «ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو» با سخنرانی مرتضی قاسمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و حضور استادان، کارکنان و دانشجویان در مسجد صاحب الزمان(عج) دانشگاه آزاد اسلامی واحد اراک برگزار شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی درباره اهمیت حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای گفت: یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی مجلس، آن هم مجلس در تراز انقلاب اسلامی است؛ بنابراین مجلسی که اسلام گرا و ارزش های انقلاب را حفظ کند و به مسایل حساس داخلی و خارجی واکنش به موقع نشان دهد بین مردم محبوبیت زیادی دارد.

قاسمی با اشاره به اینکه مجلس باید پیام آور وحدت، یکپارچگی و عزت جمهوری اسلامی باشد، افزود: مجلسی ها باید محرومیت زدایی، مقابله با تورم، گسترش فرهنگ و اخلاق اسلامی و سایر مواردی که مردم با آن روزانه دست و پنجه نرم می کنند را در مرحله نخست در دستورکار قرار دهند.

وی عنوان کرد: در حقیقت ثروت اصلی کشور مرد غیور و همیشه در صحنه انقلاب هستند که با حضور در تمام اتفاقات مهم کشور در صف اول با وحدت خود را نشان داده اند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی درباره مشارکت حداکثری مردم در انتخابات افزود: انتخابات پرشور و مشارکت حداکثری مردم نشانگر اتحاد مردم با انقلاب اسلامی است؛ بنابراین نظام مردم سالاری و رای حداکثری وحدت کلمه را نشان خواهد داد.

قاسمی خاطرنشان کرد: به تعبیر امام خمینی(ره) میزان شرکت در انتخابات حضور و رای مردم است و هرچه مشارکت ملت بیشتر باشد، شکوه و عظمت مردم پای صندق های رای بیشتر خواهد بود، رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیاناتشان فرمودند که انتخابات باید سالم، بی حاشیه و رقابتی باشد تا مردم با هر سلیقه ای در انتخابات باشکوه شرکت کنند.

وی درباره شاخص های یک نمایند اصلح در مجلس عنوان کرد: شاخص های یک نماینده انقلابی مسیولیت پذیری، هم زبان شدن با مردم، ساده زیستی، امانتداری، پایبند به نظام و پاسدار خون شهیدان انقلاب اسلامی باشد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی گفت: دانشگاه آزاد اسلامی  برای پرشور کردن انتخابات در دانشگاه ها اقداماتی را در دستورکار قرار داده که برای شناخت نمایندگان، کرسی های آزاداندیشی دانشجویی، برگزاری نشست های هم اندیشی استادان با حضور نامزدها و همچنین درباره مشارکت حداکثری دانشجویان در انتخابات برنامه ریزی شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت حداکثری در انتخابات نشانگر اتحاد و همدلی مردم است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت حداکثری در انتخابات نشانگر اتحاد و همدلی مردم است"، کلیک کنید.