مشکل بزرگ بانک ها برای خرید استقلال و پرسپولیس چیست؟

آفتاب نیوز :

همزمان با اعلام جدیدترین زمان برای واگذاری سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در خبر ها آمده است که 5 بانک در تلاش هستند، به صورت مشترک امتیاز این دو باشگاه را در اختیار بگیرند، اما بر اساس آخرین خبر های رسیده بانک ها تمایلی برای در اختیار گرفتن امتیاز این دو باشگاه ندارند.

دلیل هم واضح و مبرهن است. بانک ملت اگر امتیاز تیم پرسپولیس را خریداری کند، بدون شک با طرد از سوی مشتریان آبی مواجه می شود و عکس این قضیه هم صادق است. اگر بانک ملت به عنوان خریدار آبی ها معرفی شود، مشتریان طرفدار پرسپولیس با این بانک قطع همکاری خواهند کرد.

جالب است برند هایی که در سال های اخیر تمایل به همکاری به استقلال و پرسپولیس گرفته اند، قرارداد مشترک با هر دو باشگاه امضاء کرده اند. نمونه اش بانک شهر که دو سه فصلی به صورت مشترک هم با استقلال کار می کند و هم پرسپولیس.

معضل جدید اینجاست قانون این اجازه را به بانک های خریدار نمی دهد که هم استقلال را بخرند و هم پرسپولیس را، چون طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا مالکیت دو باشگاه باید از هم تفکیک شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشکل بزرگ بانک ها برای خرید استقلال و پرسپولیس چیست؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشکل بزرگ بانک ها برای خرید استقلال و پرسپولیس چیست؟"، کلیک کنید.