معترضان صهیونیست جاده ای را در نزدیکی مرز با لبنان بستند

ده ها معترض صهیونیست جاده ای را در منطقه الجلیل الاعلی در نزدیکی مرزهای لبنان بستند.

به گزارش تیتروز، ده ها معترض صهیونیست مسیری را در منطقه الجلیل الاعلی در اعتراض به عدم وجود طرحی برای حل بحران شمال اراضی اشغالی فلسطین و امنیت و بودجه و وضعیت وخیم صاحبان مشاغل و کشاورزان بستند.

طبق گزارش النشره، معترضان مانع عبور خودروها شدند.

صهیونیست ها در شهرک های نزدیک به مرزهای لبنان از ادامه وضعیت وخیم امنیتی و نادیده گرفتن وضعیتشان از سوی کابینه شکایت دارند.

مرزهای لبنان و اراضی اشغالی از زمان شروع عملیات طوفان الاقصی توسط حماس در هفتم اکتبر شاهد تبادل آتش بوده است.

حزب الله لبنان توقف حملات علیه رژیم صهیونیستی را مشروط به توقف جنگ غزه کرده است. از زمان شروع این درگیری ها بسیاری از شهرک نشینان منازلشان را در شمال اراضی اشغالی ترک کرده اند.

مرکز پژوهش های امنیت داخلی دانشگاه تل آویو تاکید کرده است رژیم صهیونیستی 43 شهرک نزدیک به مرزهای لبنان را از زمان شروع جنگ غزه تخلیه کرده است.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معترضان صهیونیست جاده ای را در نزدیکی مرز با لبنان بستند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معترضان صهیونیست جاده ای را در نزدیکی مرز با لبنان بستند"، کلیک کنید.