مهدی طارمی خرید قطعی اینتر در تابستان معرفی شد – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، سرجیو کونسیسایو سرمربی تیم فوتبال پورتو پرتغال برای دومین هفته متوالی تصمیم به کنار گذاشتن مهدی طارمی گرفت تا این تیم متحمل شکست یک بر صفر مقابل استوریل شود.

خبرگزاری تیتروز در تاریخ 28 دی ماه 1402 در خبری اختصاصی اعلام کرد «مهدی طارمی با اینتر ایتالیا به توافق رسید» تا نشریاتی همچون ابولا پرتغال این موضوع را به طور گسترده پوشش داده و کونسیسایو را مورد سوال قرار دهند.

سرمربی پرتغالی که ابتدا از طارمی حمایت کرده بود حالا رفته رفته او را کنار می گذارد تا در خوش بینانه ترین حالت ممکن به تیمش یاد دهد بدون طارمی هم باید برنده شوند. با این حال پورتو که همیشه یکی از مدعیان قهرمانی بود نه تنها قافیه را به حریفان سنتی خود نظیر اسپورتینگ و بنفیکا باخته است بلکه جایگاه سومی اش را هم متزلزل می بیند.

حالا نشریات معتبر فوتبال ایتالیا با کنایه به تصمیم کونسیسایو مبنی بر کنار گذاشتن طارمی از او به عنوان خرید قطعی اینتر ایتالیا در تابستان یاد می کنند تا نشان دهند سیمونه اینزاگی سرمربی نراتزوری حساب ویژه روی خرید قطعی خود باز کرده است.

«رومانیستا» با انتشار گزارشی درباره وضعیت اینتر ایتالیا پس از حذف از لیگ قهرمانان اروپا عنوان کرد: مهدی طارمی و پیتر زلینسکی پیراهن نراتزوری را بر تن خواهند کرد و دو خرید اول فصل نقل و انتقالات تابستانی خواهند بود. دو افزوده مهم و با تجربه که باعث تقویت و بهبود کادر موجود در اختیار سیمونه اینزاگی می شود.

مهدی طارمی خرید قطعی اینتر در تابستان معرفی شد

در ادامه این گزارش امده است بپه ماروتا رییس باشگاه اینتر قصد دارد خریدهای دیگری را نیز پس از طارمی قطعی کند و کاربنی نیز به اینتر بازگردد تا آنها فصلی رویایی را در سال آینده برای خود رقم بزنند.

اینتر ایتالیا در فصل جاری سری آ فعلا صدر جدول را برای خود کرده است و شانس اصلی قهرمانی این دوره از رقابت ها است تا اینگونه طارمی در یکی از بهترین دوران فوتبالی باشگاه جدیدش بندر پورتو را ترک و به میلان ایتالیا منتقل شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهدی طارمی خرید قطعی اینتر در تابستان معرفی شد – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهدی طارمی خرید قطعی اینتر در تابستان معرفی شد – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.