مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد 1403 دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.

به گزارش گروه آموزش و دانشگاه خبرگزاری علم و فناوری تیتروز،  به اطلاع داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در آزمون یاد شده می رساند به منظور فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از داوطلبانی که تا این تاریخ (1403/03/16) برای انتخاب رشته اقدام نکرده اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز یکشنبه به تاریخ 1403/03/20 نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند؛ لذا داوطلبان، ضرورت دارد در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی و مندرجات این اطلاعیه، به درگاه اطلاع رسانی سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور مراجعه و نسبت به ثبت کدرشته محل های انتخابی در آزمون مذکور اقدام کنند.

در ضمن آن دسته از داوطلبانی که قبلاً نسبت به انتخاب کدرشته محل های تحصیلی اقدام نکرده اند، می توانند در صورت تمایل تا تاریخ 1403/03/20، نسبت به مشاهده یا ویرایش کدرشته محل های انتخابی خود اقدام نمایند.

برای مشاهده فایل اصلاحات دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد 1403 اینجا را کلیک کنید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد"، کلیک کنید.