موتور یک هواپیمای جت در فرودگاه آمستردام یک نفر را بلعید

موتور یک هواپیمای جت در فرودگاه آمستردام یک نفر را بلعید

آفتاب نیوز :

 به گزارش دویچه وله؛ وزیر زیرساخت های هلند گفتە کە شوکە شدە است. شماری از مسافران کە شاهد این صحنە مرگبار بودەاند تحت مراقبت هستند.

بر ا ساس گزارش رسانه های هلند، شرکت هواپیمایی کاال ام هلند، اعلام کردە کە این هواپیما در حال برخاستن بە مقصد بیلوند در دانمارک بودە کە این حادثه رخ دادە است.

این شرکت هواپیمایی هیچ اطلاعاتی در مورد فرد قربانی ارایە ندادە است و معلوم نیست کە فرد قربانی یک مسافر بودە یا کارمند فرودگاه.

پلیس مرزی هلند کە مسیولیت حراست از فرودگاه اسخیپول آمستردام را بر عهده دارد، می گوید کە مسافران از این هواپیما خارج شدەاند، ولی هنوز جزییات این حادثە در دست بررسی است.

بسیاری از مسافران شاهد وقوع این صحنە دلخراش و مرگبار بودەاند، بە این دلیل توسط اورژانس اجتماعی تحت مراقبت هستند.

مارک هاربرز، وزیر زیرساخت های هلند نیز بە این حادثه واکنش نشان دادە است و گفتە کە از شنیدن این حادثە شوکە شدە است. او در پستی در شبکه اکس نوشتە است: «به بستگان قربانی و شاهدان حادثه تسلیت می گویم».

رسانه های محلی گزارش دادەاند کە این هواپیما از تولیدات شرکت هواپیمایی Embraer است و مالکیت ایرلاین KLM Cityhopper بودە است. این هواپیمای کوتاه برد قادر بە حمل 88 تا 132 مسافر است.

هنوز مشخص نیست کە چند نفر در این هواپیما حضور داشتەاند یا شاید این صحنە مرگبار بودەاند. تلویزیون هلند تصاویری منتشر کردە کە حضور ماشین های آتش نشانی و آمبولانس ها در کنار هواپیما را نشان می دهد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موتور یک هواپیمای جت در فرودگاه آمستردام یک نفر را بلعید" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موتور یک هواپیمای جت در فرودگاه آمستردام یک نفر را بلعید"، کلیک کنید.