نامزد محبوب پوتین در انتخابات آمریکا

رییس جمهور روسیه گفت این کشور انتظار نتیجه مطلوبی را در انتخابات ریاست جمهوری 2024 ایالات متحده دارد و در ادامه به سوالی مبنی بر اینکه کدام یک از نامزدها از جمله «جو بایدن» یا «دونالد ترامپ» برای روسیه بهتر خواهد بود، پاسخ داد.

به گزارش تیتروز، «ولادیمیر پوتین» رییس جمهور روسیه در حاشیه نشست «انجمن فناوری های آینده» در مسکو طی مصاحبه ای با «پاول زاروبین» خبرنگار سرشناس روس به مسایل جاری درخصوص انتخابات ریاست جمهوری آمریکا پرداخت و دخالت در امور داخلی این کشور را برای روسیه «نامناسب» خواند.

طبق گزارش راشا تودی، رییس جمهور روسیه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه کدام نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا برای روسیه بهتر خواهد بود، صراحتا نام «جو بایدن» رییس جمهور کنونی آمریکا را اعلام کرد.

ولادیمیر پوتین در ادامه تاکید کرد: «بایدن. او فردی با تجربه تر و قابل پیش بینی تر است، او یک سیاستمدار قدیمی است اما ما با هر رییس جمهوری که اعتماد مردم آمریکا را جلب کند، کار خواهیم کرد».

پوتین هم چنین به مسیله بحث برانگیز «زوال عقل بایدن» که اخیرا در رسانه های مختلفی بازتاب گسترده ای داشته است، پرداخت و گفت: «هنگامی که او را سه سال قبل در سوییس ملاقات کردم، هیچ نشانه ای در این خصوص از او ندیدم».

در حال تکمیل…

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نامزد محبوب پوتین در انتخابات آمریکا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نامزد محبوب پوتین در انتخابات آمریکا"، کلیک کنید.