نخستین دوره آموزشی آشنایی با جاذبه های گردشگری شهرستان خفر چگونه گذشت؟

نخستین دوره آموزشی آشنایی با جاذبه های گردشگری شهرستان خفر چگونه گذشت؟

فعالان و علاقه مندان صنعت گردشگری شهرستان خفر از نخستین دوره آموزشی مهارت های ارتباطی راهنمایان محلی و آشنایی با جاذبه های گردشگری این شهرستان استقبال قابل توجهی داشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، فعالان و علاقه مندان صنعت گردشگری شهرستان خفر از نخستین دوره آموزشی مهارت های ارتباطی راهنمایان محلی و آشنایی با جاذبه های گردشگری این شهرستان استقبال قابل توجهی داشتند.

مدرسه عالی مهارتی گردشگری و هتلداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیراز با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی مرکز خفر و همکاری فرمانداری، بخشداری مرکزی و راهگان، روستا های تابعه و اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خفر، دوره آموزشی «مهارت های ارتباطی راهنمایان محلی بومی و آشنایی با جاذبه های گردشگری شهرستان خفر» را در این شهرستان برگزار کرد.

امین رییسی رییس دانشگاه آزاد اسلامی مرکز خفر در مراسم گشایش این دوره ضمن قدردانی از تلاش های مدیر مدرسه عالی مهارتی گردشگری و هتلداری از مسیولان شهرستان در حمایت از برگزاری این دوره و حضور قابل توجه علاقه مندان و فعالان صنعت گردشگری این شهرستان قدردانی کرد.

نخستین دوره آموزشی آشنایی با جاذبه های گردشگری شهرستان خفر چگونه گذشت؟

سبحان سهرابی بخشدار مرکزی شهرستان خفر هم به معرفی اجمالی شهرستان خفر و جاذبه های گردشگری این شهرستان پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با توسعه آموزش های مهارتی فعالان حوزه گردشگری، این صنعت بتواند توسعه روزافزونی را داشته باشد.

امام جمعه خفر هم با اشاره به آیه مبارکه: «قل سیرو فی الارض»، تأکید قرآن به گردشگری و در عین حال هدف گذاری آن و عبرت آموزی از عاقبت گذشتگان و کسب تجربه به منظور زندگی در مسیر را مورد توجه حاضرین قرار داد.

حجت الاسلام سیدابراهیم حسینی تأکید کرد: سیاست های گردشگری باید علاوه بر هدفگذاری، مبنای صدق و کذب داشته باشد تا با هویت شود.

وی همچنین اهمیت به گردشگری دینی و مذهبی و تأکید بر پیام های مربوط را مورد توجه قرار داد.

علی اصغر طاهری باب اناری مدیر اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خفر هم با اشاره به جاذبه های گردشگری این شهرستان، به ارایه گزارشی درباره پیگیری های انجام شده درخصوص توسعه صنعت گردشگری در این شهرستان پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با برگزاری دوره های مهارت آموزی و مهارت افزایی، توسعه گردشگری در این شهرستان، سرعت بیشتری پیدا کند.

سرفصل های تخصصی این دوره آموزشی با تدریس لیلا کریمی و فرزانه هوشمند در محل سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان خفر و همچنین یکی از اقامتگاه های گردشگری این شهرستان در دو نوبت صبح و بعد از ظهر تدریس شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نخستین دوره آموزشی آشنایی با جاذبه های گردشگری شهرستان خفر چگونه گذشت؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نخستین دوره آموزشی آشنایی با جاذبه های گردشگری شهرستان خفر چگونه گذشت؟"، کلیک کنید.