نساجی نیمه اول شجاعت لازم را برای شکست پرسپولیس نداشت – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، مصطفی صداقت در نشست خبری بعد از بازی با تیم پرسپولیس با تشکر از هواداران تیم اظهار کرد: هواداران ا ایجاد شرایط فوق العاده تیم را تنها نگذاشتند و از آنان تقدیر می کنم.

وی با بیان اینکه قول می دهیم که در اولین فرصت این باخت را جبران کنیم افزود: قول می دهیم که این بدهی را به هواداران صاف کنیم.

وی با اظهار اینکه آن گونه که باید در نیمه اول کیفیت لازم را نداشتیم، شجاعت و کیفیت را برای شکست دادن پرسپولیس صدر اول جدولی نداشتیم، گفت: در نیمه دوم با تعویض هایی که انجام دادیم شرایط به نفع ما رقم خورد و به گل رسیدیم اما به دلیل تجربه بازیکنان حریف امتیاز را از دست دادیم.

صداقت با بیان اینکه تیم پرسپولیس بعد از 10 نفره شدن به لاک دفاعی رفت، گفت: باید بیشتر کار کنیم تا از موقعیت ها استفاده کنیم.

مربی تیم نساجی مازندران با عنوان یکی از شرایط بازیکنان راضی هستیم، گفت: ما باید با همین شرایط مسابقات را ادامه بدهیم و در پنجره نقل و انتقالی زمان برای ترمیم خواهیم داشت و اگر لازم شد برای تعویض و جابجایی بازیکن اقدام کنیم.

مربی تیم نساجی مازندران درباره شرایط داوری گفت: با شرایطی که سازماندهی که و فدراسیون فوتبال ایجاد کرد کادر فنی نمی تواند زیاد در کار داوری دخالت کند و همیشه به مسایل داوران احترام گذاشتیم و اکنون نیست تمکین می کنیم.

تیم نساجی با نتیجه دو بر یک برار تیم پرسپولیس شکست خورد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نساجی نیمه اول شجاعت لازم را برای شکست پرسپولیس نداشت – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نساجی نیمه اول شجاعت لازم را برای شکست پرسپولیس نداشت – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.