نمادهای ایموجی در چین معنای متفاوتی دارند

گزارش داده های وی چت که توسط حداقل یک میلیارد نفر در چین استفاده می شود، نشان می دهد استفاده از ایموجی ها نه تنها بر اساس منطقه جغرافیایی، بلکه بر اساس نسل کاربران متفاوت است.

به گزارش تیتروز، به نقل از ایتنا، به نظر می رسد ایموجی (شکلک) در نسخه WeChat معنای کمی متفاوت دارد. در حالی که برای بسیاری از ما به این معنی است که ما با خوشحالی برای خداحافظی دست تکان می دهیم، در پلتفرم چینی به این معنی است که گیرنده به تازگی چیزی بسیار احمقانه گفته است و فرستنده دیگر نمی خواهد با او صحبت کند.

ارسال یک ایموجی معمولی برای یک دوست در وی چت در چین، ساده به نظر می رسد، اما طبق گزارشی که توسط Techinasia منتشر شده است، دوست شما می تواند با ارسال یک ایموجی با ظاهر عجیب به این شکل پاسخ دهد.

 ایموجی ها عموماً با فرهنگ آسیایی مرتبط هستند، برای مثال، مودبانه است که یک فرد هنگام درخواست لطف، کمی ناهنجار رفتار کند، بنابراین استفاده از شکلک های چشم گشاد بسیار مناسب است، به عنوان مثال، زمانی که یک کارمند از رییس خود چیزی می خواهد. روزهای تعطیل.

گزارش داده های وی چت، که توسط حداقل یک میلیارد نفر در چین استفاده می شود، نشان می دهد که استفاده از ایموجی ها نه تنها بر اساس منطقه جغرافیایی، بلکه بر اساس نسل کاربران متفاوت است. 

برای مثال، افرادی که پس از سال 2000 به دنیا آمده اند ترجیح می دهند از ایموجی کف دست استفاده کنند . بر اساس این گزارش، این نسل کمتر می خوابند، دیر به رختخواب می روند و زود بیدار می شوند.

در مورد نسل متولدین دهه نود، ایموجی مورد علاقه آنها چهره کلاسیک با اشک شوق است 😂. این ایموجی در سطح بین المللی آنقدر طرفدار دارد که در سال 2015 کلمه سال فرهنگ لغت آکسفورد انتخاب شد. وی چت می گوید که متولدین دهه 90 بسیار دیر از خواب بیدار می شوند و از وسایل حمل و نقل عمومی هم بیشتر استفاده می کنند.

 کسانی که متولد دهه 1980 هستند مطالب مرتبط با اخبار کشور را مطالعه می کنند و ایموجی مورد علاقه آنها صورتک با چشمانی خندان است.😁

همچنین، به نظر می رسد که نسل هفتاد عاشق خندیدن است. چون معمولا از صورت با دست روی دهان استفاده می کنند.

و کاربران بالای 55 سال می آیند که واقعاً اینگونه را دوست دارند که با ایموجی بیان می شود👍.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمادهای ایموجی در چین معنای متفاوتی دارند" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمادهای ایموجی در چین معنای متفاوتی دارند"، کلیک کنید.