نمایشگاه بهاره تهران عصر امروز آغاز به کار می کند – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری تیتروز، جشنواره و نمایشگاه فروش بهاره و ضیافت ماه مبارک رمضان در تهران از ساعت 16 امروز 15 اسفند ماه کار خود را آغاز و تا 25 اسفند ماه ادامه خواهد داشت. در این نمایشگاه اقلام مورد نیاز سال نو و سفره افطار شهروندان عرضه می شود.

این نمایشگاه و جشنواره فروش در 6 نقطه تهران با حمایت اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی تهران و مشارکت جامعه صنفی پایتخت برگزار می شود.

این جشنواره با هدف تامین کالای مورد نیاز خانواده های تهرانی و با هدف کمک به حفظ توان خرید اقشار کم بضاعت و جبران بخشی از افزایش قیمت ها برگزار می شود.

در نمایشگاه بهاره و ضیافت مبارک رمضان تهران که در 6 نقطه برگزار می شود اقلامی چون انواع پوشاک، کیف و کفش، شال و روسری، لوازم خانگی کوچک و لوازم آشپزخانه و همچنین انواع محصولات خوراکی و مواد غذایی از جمله کالاهای اساسی مانند برنج، روغن، قند و شکر، گوشت و مرغ تنظیم بازاری با قیمت مناسب در اختیار شهروندان قرار خواهد.

بنا براین گزارش، با تصمجله تیتروزاد تنظیم بازار، نمایشگاه و جشنواره بهاره در پنج نقطه پایتخت از 15 اسفند کار خود را آغاز و تا 25 اسفندماه به کار خود ادامه خواهد داد و ساعت کار نمایشگاه از 10 صبح تا 21 است و با فرارسیدن ماه مبارک رمضان ساعت کار نمایشگاه از ساعت 15 تا ساعت 22 خواهد بود.

بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان تهران، نمایشگاه های بهاره تهران در منطقه غرب پارک ارم، در منطقه شرق (تهرانپارس) فرهنگسرای اشراق، مصلی امام خمینی (ره) و سالن مجموعه حجاب در مرکز شهر، بوستان ولایت و مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در جنوب تهران برگزار می شود.

عرضه کالا در 6 مجموعه اعلام شده تحت نظارت اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی قرار داشته و اقلام با کیفیت و قیمت مناسب عرضه می شوند و نمایشگاه های دیگری که ممکن است در سطح شهر تهران برگزار شود، مورد تایید نبوده و مجموعه های صنفی تهران بر کیفیت و قیمت آنها نظارت ندارند.

مراسم افتتاحیه نمایشگاه امروز چهارشنبه 16 اسفند با حضور مقامات دولتی و صنفی برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمایشگاه بهاره تهران عصر امروز آغاز به کار می کند – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمایشگاه بهاره تهران عصر امروز آغاز به کار می کند – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.