نورافشانی 613 نقطه از آسمان مشهد در شب نیمه شعبان

به گزارش تیتروز از خراسان، جاوید کیانی در گفتگویی با تبریک فرارسیدن نیمه شعبان، سالروز ولادت حضرت مهدی موعود(عج)، اظهاکرد: برهمین اساس، شهرداری مشهد مقدس ویژه برنامه ها و اقدامات مختلف و متنوعی را درنظر گرفته تا فضای مفرح و بانشاطی را رقم بزند.

وی گفت: از جمله این اقدامات، برنامه ریزی برای نورافشانی در بیش از 613 نقطه سطح شهر، در شب میلاد منجی عالم بشریت است.

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری مشهد مقدس افزود: از جمله این نقاط می توان به چهارراه احمدآباد، میدان شهدا، آرامگاه خواجه ربیع، خیابان مهرآباد، شهرک شهید رجایی، خیابان پنجتن، میدان حافظ، خیابان شهید نواب صفوی، میدان هشتم شهریور، چهارراه مخابرات و بلوارهای امامت و الهیه اشاره داشت.

کیانی با بیان مشهد مقدس، شهر امام رضا(ع) است و شب نیمه شعبان هم بسیار بزرگی است، تصریح کرد: برهمین اساس، این نورافشانی ها ساعت 20 امشب، انجام خواهد شد و آسمان شهر، نورانی می شود.

وی با تقدیر و تشکر از تشکل های مردمی، شورای هییات مذهبی، امور مساجد و سازمان تبلیغات و دیگر دستگاه های دخیل در این امر، از عموم شهروندان مشهدی برای حضور در “اجتماع بزرگ منتظران ظهور” که فردا ساعت 8 صبح در محل میدان شهدا برگزار می شود نیز دعوت کرد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نورافشانی 613 نقطه از آسمان مشهد در شب نیمه شعبان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نورافشانی 613 نقطه از آسمان مشهد در شب نیمه شعبان"، کلیک کنید.