نکونام با کنفرانس مطبوعاتی حال نمی کند

آفتاب نیوز :

پس از غیبت مجدد نکونام در نشست خبری پیش از بازی با مس رفسنجان، مهدی هاشمی نسب مربی استقلال در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

هاشمی نسب در ابتدای نشست در مورد بازی با مس رفسنجان گفت: خیلی خوشحالم سال جدید در خدمتتان هستم. ما با یک تیم قابل احترام بازی داریم و از نتایجی که در شش بازی گذشته به دست آوردند، می نتوانیم به کیفیت شان پی ببریم. مس رفسنجان تیم خیلی خوبی است که هیچ باختی در 6 هفته اخیر نداشتند و میدانیم که بازی سختی خواهیم داشت. به هر حال جام حذفی نیز مقابل همین تیم نتیجه نگرفتیم؛ به چند نفر از بازیکنانمان استراحت داده بودیم و خستگی ناشی از فشردگی بازی ها باعث شد که آن بازی را در جام حذفی به مس واگذار کنیم.

وی افزود: بازی های ما هر چه به پایان لیگ نزدیک تر می شویم، سخت تر می شوند. به سه امتیاز این بازی نیاز داریم. تیم ما بعد از تعطیلات، تمرینات خیلی خوبی را انجام داد. اولین بازی در سال جدید است و امیدوارم تیم مان بتواند روند قبل از عید را ادامه بدهد. برای سه امتیاز این بازی نیز تلاش می کنیم؛ با توجه به اینکه ما تیم صدر جدول هستیم، تیم های دیگر با تلاش و انگیزه دو چندان مقابل ما وارد زمین می شوند. به هر حال امیدوارم بازی خوبی از آب در بیاید. پس از آخرین بازی مقابل هوادار در 27 اسفند، به تعطیلات رفتیم و از پنجم فروردین تمرینات خودمان را آغاز کردیم. دو بازی دوستانه را برگزار کردیم. خدا را شکر بازیکنان آماده هستند. در تهران تمرینات مان را برگزار کردیم و اکنون منتظر برگزاری نخستین بازی مان هستیم و کار خاصی انجام ندادیم.

مربی استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر هجمه هایی که به نوع بازی این تیم وراد می شود، بیان داشت: سال قبل نیز از نوع بازی استقلال خیلی خوشحال بودند. سال گذشته استقلال زیبا بازی می کرد، ولی متاسفانه در پایان فصل هیچ اتفاقی رخ نداد. ما ترجیح می دهیم همین گونه بازی کنیم، ولی انشاالله بتوانیم در پایان فصل کاپ قهرمانی را به دست بیاریم. البته نه آن جامی که برخی دوستان روی ما فشار می آورند که استقلال باید قهرمان شود. ما به کسی قولی نداده ایم، فقط قول داده ایم که با تمام توانمان برای باشگاه و هواداران می جنگیم.

او در ادامه گفت: برخی افراد به ظاهر دوست که دشمنان اصلی ما هستند، می گویند که استقلال باید قهرمان شود. نخیر، هیچ بایدی وجود ندارد. با توجه به بضاعت و بازیکنانی که داریم، می جنگیم. اگر اینجای جدول هستیم، به خاطر تلاش بیش از حد بازیکنان ما بوده است. آن ها بیش از توانشان کار کرده اند. هم بازیکنان، هم کادر فنی، کادر پزشکی، تدارکات، ماساژور و تمام ارکان تیم تلاش کرده اند. مطمین باشند که این 9 هفته نیز مانند هفته اول برای آن ها می جنگیم و تلاش می کنیم. اگر حق و قسمتمان بود، حتی با همین برد های اقتصادی و این شکل مسابقه، ما راضی هستیم که سه امتیاز را بگیریم و به امید خدا جام قهرمانی را به دست بیاوریم و به همین سبک بازی نیز راضی هستیم. هواداران مطمین باشند که با تمام وجودمان برای آن ها می جنگیم و امیدوارم این مهم به دست بیاید.

هاشمی نسب در خصوص شکست استقلال مقابل مس در جام حذفی اظهار داشت: خستگی ناشی از فشردگی مسابقات لیگ باعث شد که در آن بازی به میدان برویم. نیاز بود که به چند بازیکنمان استراحت بدهیم. البته نباید از کیفیت تیم مس رفسنجان غافل شویم. آن ها تیم خوبی هستند که با احترام مقابلشان قرار می گیریم. می دانیم که تیم با کیفیتی هستند. ما در هر بازی برای کسب سه امتیاز تلاش می کنیم، حریف هم زحمت می کشد و تلاش می کند. چند روز پیش نیز گفتم که ما به لحاظ فنی بازی را واگذار نکردیم، شرایط تیم ما آن چیزی که می خواستیم، نیست. هرچند که باید به تیم مس رفسنجان احترام گذاشت. یک سری صحبت ها هست که اگر عمری باقی بود در پایان بازی و در خصوص اینکه آیا از آن شکست درسی گرفته ایم یا نه را خواهیم گفت.

مربی استقلال درباره غیبت چندباره نکونام در کنفرانس های مطبوعاتی این طور توضیح داد: اتفاقاً داشتم با دوستانم صحبت می کردم و گفتم شاید او با کنفرانس مطبوعاتی حال نمی کند، اما من با شما حال می کنم و شما را دوست دارم و علاقه دارم که شرکت کنم.

دستیار نکونام درباره اینکه آیا عدم حضور سرمربی استقلال در نشست خبری بی احترامی محسوب می شود یا خیر، بیان داشت: نمی توان نام آن را بی احترامی گذاشت. او چند باری هم در نشست های خبری حضور پیدا کرده بود، می توانستید از او بپرسید که چرا در کنفرانش شرکت نمی کند؟ او حتی در زمان حضور در نساجی و فولاد نیز در برخی از کنفرانس ها شرکت نمی کرد، ولی هیچ وقت از او سوال نکردید که چرا در نشست های خبری شرکت نمی کنی! واقعیت این است که من دلیل آن را نمی دانم، اما مطمینم که همیشه برای اصحاب رسانه احترام خاصی قایل است، ولی نمی دانم چه بگویم. مهم این است که من شما را دوست دارم و در این نشست ها شرکت میکنم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام با کنفرانس مطبوعاتی حال نمی کند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام با کنفرانس مطبوعاتی حال نمی کند"، کلیک کنید.