نکونام: در نیمه اول باید کار را تمام می کردیم/ داور با همه دعوا داشت، می دانم چرا محروم شدم!

به روز رسانی

نکونام: در نیمه اول باید کار را تمام می کردیم داور با همه دعوا داشت، می دانم چرا محروم شدم!

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: در نیمه اول می توانستیم کار را تمام کنیم ولی بی دقت بودیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، جواد نکونام در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم در نشست خبری اظهار کرد: بازی امروز دو نیمه متفاوت داشت، ما در نیمه اول می توانستیم گل دوم را بزنیم و کار را تمام کنیم ولی متاسفانه دقت کافی را نداشتیم. 

وی افزود: با شروع نیمه دوم وزش باد شدید در ورزشگاه کار را سخت کرد و در دقایقی از بازی به ضرر ما شد.بابت این برد از بازیکنان تیمم تشکر می کنم چون خیلی زحمت کشیدند.

سرمربی تیم استقلال ضمن انتقاد شدید از عملکرد داور گفت: همه سوتهای داور بازی امروز را دیدند، لطفا دیگر کسی از الکی از داور دفاع نکند. من بازی را می بینم و می دانم یک داور چگونه سوت می زند.او در عرض دو دقیقه به من و چند بازیکن تیمم کارت زرد نشان داد تا خود من هم محروم شوم، البته می دانم چرا برای بازی بعدی محروم شدم!

نکونام تاکید کرد: یکسری اتفاقات رخ داد و داور امروز با همه دعوا داشت.این مشکلات به خاطر باشگاه استقلال است،بروید و ببینید تیم های دیگر چند امتیاز بابت داوری گرفته اند. خدا را شکر یم کنم که امروز کادویی نگرفتیم!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام: در نیمه اول باید کار را تمام می کردیم/ داور با همه دعوا داشت، می دانم چرا محروم شدم!" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام: در نیمه اول باید کار را تمام می کردیم/ داور با همه دعوا داشت، می دانم چرا محروم شدم!"، کلیک کنید.