هزینه 37 میلیارد تومانی شهرداری برای جمع آوری 30 درصد زباله در روز 

به گزارش خبرگزاری تیتروز استان چهارمحال وبختیاری، محمدحسین واحدیان اظهارداشت: حدود 120 الی 130 تن زباله به صورت روزانه در سطح شهر جمع آوری که از این میزان زباله 70 درصد در شب و 30 درصد در روز جمع آوری می شود.

وی افزود: به دلیل عدم رعایت برخی شهروندان در خصوص ساعت تعیین شده برای خارج کردن زباله از خانه، هم اکنون 30 درصد زباله های شهردر ساعات میانی روز با هزینه حدود 37 میلیارد تومان جمع آوری می شود.

شهردار شهرکرد بیان کرد: جمع آوری زباله در طول روز علاوه بر تحمیل هزینه های هنگفت به شهرداری و از بین رفتن سرمایه های شهر، سلامت محیط زیست را نیز به خطر می اندازد.

واحدیان خاطرنشان کرد: در صورت رعایت شهروندان برای بیرون گذاشتن زباله در ساعت مقرر، هزینه جمع آوری زباله در طول روز می تواند صرف عمران و آبادانی و توسعه شهر شود تا فرزندان ما در آینده بتوانند از سرمایه های شهر استفاده کنند.

وی گفت: هزینه جمع آوری زباله در شب و روز به صورت سالانه حدود 76 میلیارد تومان هزینه برای مدیریت شهری به دنبال دارد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هزینه 37 میلیارد تومانی شهرداری برای جمع آوری 30 درصد زباله در روز " هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هزینه 37 میلیارد تومانی شهرداری برای جمع آوری 30 درصد زباله در روز "، کلیک کنید.