هشدار حماس نسبت به هرگونه حمله دشمن صهیونیستی به رفح

به گزارش تیتروز، این جنبش عنوان کرد: با توجه به اظهارات سران جنایتکار رژیم صهیونیستی مبنی بر تصمیم به تشدید حملات وحشیانه علیه نوار غزه و شهر رفح که مملو از آواره های فلسطینی است، ما نسبت به خطرات ارتکاب جنایت گسترده و وحشیانه توسط صهیونیست ها در رفح که بیش از 1.4 میلیون آواره فلسطینی در شرایط انسانی سخت و ناگوار و در سایه ادامه حملات تروریستی و وحشیانه صهیونیست ها در آنجا اسکان داده شدند، هشدار می دهیم.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، این بیانیه می افزاید: موضع دولت آمریکا مبنی بر عدم حمایت از حمله به رفح مسیولیت قانونی و سیاسی تبعات چنین حمله ای و کشتار زنان و کودکان و غیرنظامیان فلسطینی را از این کشور سلب نمی کند، چرا که این کشور تسلیحاتی در اختیار رژیم اشغالگر قرار می دهد که با آن به طور شبانه روزی در حال قتل و کشتار فلسطینیان است.

به گزارش تیتروز، حماس، اتحادیه عرب، سازمان همکاری اسلامی و شورای امنیت را به تحرک فوری و ایجاد راه حل هایی جهت ممانعت از ارتکاب جنایت و نسل کشی ساکنان رفح توسط ارتش اشغالگر با هدف کوچاندن ملت فلسطین که ثبات و پایداری این ملت آن را به شکست کشانده بود، فراخواند.

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار حماس نسبت به هرگونه حمله دشمن صهیونیستی به رفح" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار حماس نسبت به هرگونه حمله دشمن صهیونیستی به رفح"، کلیک کنید.