همکاری پلیس گذرنامه با بنیاد ملی نخبگان

همکاری پلیس گذرنامه با بنیاد ملی نخبگان

بنیاد ملی نخبگان اعلام کرد پلیس گذرنامه به نخبگان ایرانی خدماتی ارایه می کند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تیتروز، پیرو انتشار خبر همکاری پلیس گذرنامه با بنیاد ملی نخبگان و ایجاد برخی سوءبرداشت ها، بنیاد ملی نخبگان در راستای تنویر افکار عمومی و به ویژه جامعه نخبگانی کشور، اطلاعیه ای در خصوص نحوه خدمت رسانی پلیس گذرنامه به نخبگان ایرانی صادر کرد. در متن این اطلاعیه آمده است:

بنیاد ملی نخبگان در طول سال ها فعالیت خود، همواره حامی استعدادهای برتر و نخبگان عزیز ایران اسلامی بوده است.

این بنیاد با استناد بر سند راهبردی کشور در امور نخبگان و رسالت ذاتی خود که شناسایی، هدایت و حمایت از اجتماع نخبگانی کشور است، بر خود واجب می داند، با ایجاد بسترهای لازم در تعامل و همکاری با سایر نهادها و دستگاه های اجرایی و نظارتی کشور، شرایط تسهیل امور و اثرگذاری نخبگان در کشور را در حوزه های مختلف فراهم آورد.

این بنیاد همچنین با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری برنامه های متعددی را طی سال های گذشته برای حمایت از نخبگان ایرانی خارج از کشور طراحی و اجرا کرده است.

در همین خصوص و در راستای جلوگیری از سوءاستفاده افراد سودجو و صیانت از حقوق مادی و معنوی نخبگان و همچنین در پی دستور رییس جمهور مبنی بر «ضرورت تسهیل امور ورود و خروج و صدور روادید برای استعدادهای برتر و نخبگان» و به منظور، تقویت دیپلماسی علمی و همکاری های بین المللی در ساحت های گوناگون نخبگی، همکاری با پلیس گذرنامه در قالب خدمت رسانی پلیس به جامعه نخبگانی و تسهیل امور در چارچو ب های قانونی در دستور کار بنیاد ملی نخبگان قرار گرفته است.

این برنامه، تلاشی است در ادامه فعالیت های بنیاد در ایجاد بسترهای حمایتی از نخبگان مقیم و غیرمقیم وطن دوست ایرانی که در هر گوشه از جهان وظیفه خطیر پیشرانی در پیشرفت ایران و سرافرازی میهن شان را برعهده دارند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همکاری پلیس گذرنامه با بنیاد ملی نخبگان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همکاری پلیس گذرنامه با بنیاد ملی نخبگان"، کلیک کنید.