واحد فناوری شرکت خدمات درمانی در آمریکا هک شد

واحد فناوری شرکت خدمات درمانی در آمریکا هک شد

یک شرکت ارایه دهندۀ خدمات بهداشتی و درمانی در آمریکا مورد حمله سایبری قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تیتروز به نقل از رویترز، واحد فناوری شرکتی که به سراسر آمریکا خدمات درمانی و مراقبت های بهداشتی ارایه می دهد، هک شده است و مقامات کاخ سفید طی نشستی با مقامات این شرکت در حال پیگیری آن هستند.

شرکت یونایتدهلث گروپ (UnitedHealth Group) که طیف وسیعی از خدمات بهداشتی و درمانی را در چندین ایالت آمریکا ارایه می دهد روز گذشته در واحد فناوری خود دچار حمله سایبری شد و در نتیجه، علاوه بر مقامات کاخ سفید و مدیرعامل این شرکت، نمایندگانی از بیمارستان ها و بیمه ها نیز برای پیگیری این اتفاق تشکیل جلسه دادند.

پس از این حمله سایبری، برنامه بیمه سلامت آمریکا نیز اعلام کرد برای پیگیری مطالبات و پرداخت ها پیگیری های قانونی را دنبال خواهد کرد.

در اواخر ماه مارس نیز، واحد فناوری یکی دیگر از شرکت های فعال در حوزه بهداشت و درمان در آمریکا مورد حمله هکر ها قرار گرفت که خود را گروه باج افزار بلک کت «Black Cat» معرفی کردند. شرکتی که مورد حمله قرار گرفته بود مسیول بازپرداخت هزینه های دارو به داروخانه ها است. در این حمله نسخه های حدود 900 هزار پزشک، 5500 بیمارستان و 600 آزمایشگاه هک شده بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واحد فناوری شرکت خدمات درمانی در آمریکا هک شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واحد فناوری شرکت خدمات درمانی در آمریکا هک شد"، کلیک کنید.