واژگونی مرگبار موتورسیکلت در بزرگراه آل احمد/پلیس به دنبال راننده فراری که عابرپیاده را کشت

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از مرگ 2 تن و مصدومیت 3 تن دیگر درپی وقوع 3 حادثه رانندگی در پایتخت خبر داد.

سرهنگ رابعه جوانبخت در گفت وگو با تیتروز، درباره تصادفات رانندگی رخ داده در پایتخت در روز جمعه گفت: روز گذشته و در شهر تهران دو حادثه فوتی و یک تصادف منجر به جرح با دو مصدوم به وقوع پیوست که نتیجه بی احتیاطی و عدم توجه به جلو از سوی رانندگان بی احتیاط بود. 

وی ادامه داد: حادثه اول در ساعت 6:30 بامداد امروز در محدوده تقاطع خیابان توحید و آزادی رخ داد و در جریان آن یک دستگاه موتورسیکلت با سواری پژو 206 برخورد کرد که منجر به مصدومیت راکب و ترک نشین موتور سیکلت و خسارت به خودروی 206 شد مصدومان این حادثه توسط تیم های اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به دومین حادثه گفت: همچنین در ساعت 21:55 شب گذشته در مسیر خیابان قزوین به سمت غرب، بعد از کاظمی، در مسیر خط ویژه یک دستگاه وسیله نقلیه با عابرپیاده برخورد کرد و از محل متواری شد. متاسفانه عابرپیاده در دم جان خود را از دست داد. اقدامات پلیس برای شناسایی راننده فراری درحال انجام است. 

جوانبخت با بیان اینکه تصادف سوم در ساعت 23:30 شب گذشته در مسیر شرق به غرب بزرگراه جلال آل احمد رخ داد، گفت: در جریان این حادثه که محل دقیق آن محدوده زیرگذر گیشا بود، یکدستگاه موتورسیکلت کاوازاکی250 واژگون شد که متاسفانه راننده آن دردم فوت کرد و ترک نشین آن نیز توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شد.

سرهنگ جوانبخت در خصوص مجازات فرار از صحنه حادثه ماده 719 قانون مجازات اسلامی گفت : هر گاه مصدوم احتیاج به کمک فوری داشته و راننده با وجود امکان رساندن مصدوم به مراکز درمانی و یا استمداد از مامورین انتظامی از این کار خودداری کند و یا به منظور فرار از تعقیب، محل حادثه را ترک و مصدوم را رها کند حسب مورد به بیش از دو سوم حداکثر مجازات مذکور در مواد 714 و 715 و 716 این قانون محکوم خواهد شد و دادگاه نمی تواند در مورد این ماده تخفیف قایل شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واژگونی مرگبار موتورسیکلت در بزرگراه آل احمد/پلیس به دنبال راننده فراری که عابرپیاده را کشت" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واژگونی مرگبار موتورسیکلت در بزرگراه آل احمد/پلیس به دنبال راننده فراری که عابرپیاده را کشت"، کلیک کنید.