واکنش ایران به حمله رژیم صهیونیستی علیه رفح

به گزارش تیتروز کنعانی اظهار داشت، حمله به این منطقه علیرغم همه هشدارهای بین المللی و مخالفت قاطع جامعه جهانی، بیانگر درنده خویی رژیمی یاغی است که به هیچ هنجار بین المللی پایبند نبوده و قطعا اصلی ترین تهدید صلح و امنیت بین المللی به شمار می رود.

کنعانی تصریح کرد: این اقدام رژیم با هدف به شکست کشاندن تلاش های بین المللی برای توقف جنگ و پایان بخشیدن به نسل کُشی در غزه و صرفا به قصد حفظ منافع فردی و گروهی جنایتکاران صهیونیست صورت گرفته است.

سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید نمود: چنانچه قبلا بارها اعلام کرده ایم، کلید آرامش و امنیت در منطقه، توقف فوری و بی قید و شرط جنگ علیه مردم مظلوم فلسطین در نوتر غزه و کرانه باختری بوده و همه بازیگران بین المللی باید رژیم صهیونیستی را با این هدف تحت فشار قرار دهند.

کنعانی افزود، قطعا مسیولیت جنایات و خونریزی جاری، بخصوص در منطقه رفح بر عهده رژیم کودک کش صهیونیستی و پشتیبان اصلی آن یعنی دولت آمریکا بوده و این جنایتکاران باید پاسخگوی جنایات خود باشند.

کنعانی تاکید کرد، جمهوری اسلامی ایران مجددا از نهادهای حقوقی و قضایی بین المللی می خواهد که روند رسیدگی به جنایات ضدبشری مقامات رژیم آپارتاید صهیونیستی را تسریع بخشیده و آنان را به پای میز محاکمه کشانده و مجازات نمایند.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش ایران به حمله رژیم صهیونیستی علیه رفح" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش ایران به حمله رژیم صهیونیستی علیه رفح"، کلیک کنید.