واکنش فیفا به شاهکار ساحلی بازها؛ اتفاق جادویی گلر ایران

به گزارش خبرگزاری تیتروز؛ تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با برتری 2 بر یک مقابل امارات، برای دومین بار در تاریخ به مرحله نیمه نهایی جام جهانی فوتبال ساحلی راه یافت.

به گزارش تیتروز، سایت فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در واکنش به این پیروزی، گزارشی با تیتر «جادوی میرجلیلی، بازگشت ایران را تکمیل کرد» نوشت که در آن آمده است: «ایران در مقابل جمعیت پر سروصدای ورزشگاه دبی، گل خورده را جبران کرد و با برتری در این مسابقه به نیمه نهایی رسید. میزبان با گلزنی عبدالله عباس روی ارسال علی محمد از حریف پیش افتاد. سه دقیقه بعد بود که ایران با ضربه سر محمد معصومی به گل تساوی دست یافت.

سید مهدی میرجلیلی دروازه بان ایران سپس با شوت سرضرب فوق العاده خود، گل دوم این تیم را به ثمر رساند. امارات که پیش از گل میرجلیلی در هیچ مسابقه ای از رقبا عقب نیفتاده بود، برای جبران تلاش کرد که راهی برای عبور از دروازه بان مستحکم ایران پیدا نکرد».

ایران برای صعود به فینال جام جهانی فوتبال ساحلی 2024، از ساعت 17:30 روز شنبه به مصاف برزیل می رود.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش فیفا به شاهکار ساحلی بازها؛ اتفاق جادویی گلر ایران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش فیفا به شاهکار ساحلی بازها؛ اتفاق جادویی گلر ایران"، کلیک کنید.