ورود موج دوم سامانه بارشی از فردا به اردبیل – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

مجید کوهی در گفت وگو با خبرنگار تیتروز، اظهار کرد: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی نشان می دهد امروز از شدت ناپایداری ها در استان کاسته شده و ضمن کاهش ابرناکی، بر دمای هوا افزوده خواهد شد.

وی با بیان اینکه هرچند در برخی از نواحی مرکزی و جنوبی استان احتمال رگبار پراکنده باران توام با رعد و برق دور از انتظار نخواهد بود، گفت: از فردا موج دوم سامانه بارشی استان را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد و تا ظهر روز جمعه به فعالیت خود ادامه می دهد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: اوج فعالیت این موج بارشی از عصر چهارشنبه تا عصر پنج شنبه خواهد بود که با نفوذ این سامانه آسمانی نیمه ابری تا ابری همراه با وزش تندبادهای موقتی، کاهش دمای هوا و بارش باران و رخداد مه پیش بینی می شود.

کوهی ادامه داد: با توجه به رخداد بارش های رگباری آب گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن رودخانه های فصلی و مسیل ها انتظار می رود، ضمناً با عنایت به حجم بارش های پیش رو، کاهش دمای هوا به ویژه طی روز پنج شنبه و وزش تندبادهای موقتی شرایط برای گردشگری و صعود به ارتفاعات استان مساعد نیست.

وی با بیان اینکه توجه به توصیه های هشدار هواشناسی شماره یک سطح نارنجی تاکید می شود، خاطرنشان کرد: با خروج سامانه ی بارشی مذکور از ظهر جمعه جوی پایدار توام با افزایش دمای هوا در اکثر مناطق استان حاکم می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود موج دوم سامانه بارشی از فردا به اردبیل – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود موج دوم سامانه بارشی از فردا به اردبیل – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.