ورود 900 خودروی جدید به هلال احمر تا پایان سال/ انقلاب ریشه در قلب مردم دارد

رییس جمعیت هلال احمر گفت: مردم همواره و با تمام وجود از انقلاب حمایت می کنند و حضور پرشور امروز نیز برای حمایت از انقلاب است.

به گزارش تیتروز، پیرحسین کولیوند در حاشیه حضور در راهپیمایی 22 بهمن با حضور در جمع خبرنگاران گفت: همیشه از مردم عزیز تشکر داریم که در برنگاه های اصلی حضور جدی داشته و دارند؛ این مردم همواره و با تمام وجود در حمایت از انقلاب خود حضور دارند.

وی افزود: انقلاب ما ریشه در در قلب مردم دارد و مسیولان نیز قدردان این پایگاه مردمی هستند. مردم قطعا با همین شور و شوق در انتخابات حضور پیدا می کنند و پاسخ یاوه گویی های استکبار را می دهند و اجازه نمی دهند کسی به این نظام و انقلاب و مردم آن تعدی کند.

رییس جمعیت هلال احمر تصریح کرد: امسال مردم با حضور پرشورتری در راهپیمایی شرکت کرده اند. ما حدود سه میلیون داوطلب در هلال احمر داریم که مستمرا به ما اعلام می کنند که هم در راپیمایی 22 بهمن شرکت می کنند و هم در انتخابات مجلس و خبرگان حضور خواهند داشت.

وی افزود: خیلی از این امدادگران درخواست امدادرسانی به مردم غزه و اعزام به آنجا را دارند و اگر مسیر باز شود آنها آماده امدادرسانی هستند.

کولیوند همچنین درباره آخرین وضعیت اضافه شدن امکانات زیرساختی به هلال احمر خاطرنشان کرد: 300 آمبولانس و 600 خودرو نجات تا عید نوروز به امکانات ما اضافه می شود و این امکانات هم اکنون در حال ترخیص از گمرکات است.

پایان خبر تیتروز

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ورود 900 خودروی جدید به هلال احمر تا پایان سال/ انقلاب ریشه در قلب مردم دارد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ورود 900 خودروی جدید به هلال احمر تا پایان سال/ انقلاب ریشه در قلب مردم دارد"، کلیک کنید.