پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه تخصصی کشاورزی شیراز بر پا می شود

پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه تخصصی کشاورزی شیراز بر پا می شود

پاویون شرکت های دانش بنیان در بیستمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، نهاده ها، تجهیزات گلخانه و سیستم های آبیاری شیراز، برپا می شود.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری تیتروز،یکی از برنامه های صندوق نوآوری و شکوفایی در راستای کمک به توسعه بازار صادراتی شرکت های دانش بنیان، حمایت از حضور شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه های خارجی و نیز حضور در نمایشگاه های معتبر بین المللی به دو صورت حضور مستقل و برپایی پاویون است.

بیستمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی شیراز؛ نهاده ها، تجهیزات گلخانه و سیستم های آبیاری از 4 تا 7 اردیبهشت ماه 1403 توسط صندوق نوآوری و شکوفایی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس برگزار می شود.

شرکت های دانش بنیان متقاضی حضور در این پاویون تا روز دوشنبه 20 فروردین ماه 1403 برای ثبت نام فرصت دارند.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه تخصصی کشاورزی شیراز بر پا می شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه تخصصی کشاورزی شیراز بر پا می شود"، کلیک کنید.