پرسپولیس – آلومینیوم؛ دومین رویارویی دو تیم در جام حذفی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار تیتروز، دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور امروز یکشنبه 27 اسفند در محل سازمان لیگ قرعه کشی شد و تیم ها رقبای خود را شناختند. بر اساس قرعه کشی دو تیم لیگ برتری پرسپولیس و آلومینیوم اراک که در مرحله یک شانزدهم نهایی به ترتیب توانسته بودند تیم های نفت و گاز گچساران و نساجی را شکست دهند باید در این مرحله رو در روی هم قرار گیرند.

این برای دومین بار است که دو تیم باید در جام حذفی به مصاف هم بروند، اولین بازی آنها به تاریخ 21 فروردین 1401 بر می گردد که در مرحله یک چهارم نهایی دو تیم مقابل هم قرار گرفتند که شاگردان سید مهدی رحمتی در آلومینیوم موفق شدند پرسپولیس را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهند تا شاگردان یحیی گل محمدی از صعود به مرحله نیمه نهایی باز بمانند.

پرسپولیس و آلومینیوم در فصل بیست و سوم رقابت های لیگ برتر هم دو بار رو در روی هم قرار گرفتند که سهم هر تیم یک پیروزی بوده و «اوسمار ویه را» و شاگردانش به دنبال باخت بازی برگشت در جام حذفی هستند تا یک گام دیگر به کسب دومین قهرمانی متوالی خود در این جام نزدیک شوند.

مهدی ترابی وینگر تیم پرسپولیس سابقه رویارویی با لباس سرخ ها در برابر آلومینیوم و در جام حذفی را دارد و توانسته برابر این تیم گلزنی کند و با توجه به عملکرد خوبی که از خود در دیدارهای اخیر نشان داده این امیدواری را به هواداران پرسپولیس می دهد تا بار دیگر بتواند پیام آور شادی برای آنها باشد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرسپولیس – آلومینیوم؛ دومین رویارویی دو تیم در جام حذفی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرسپولیس – آلومینیوم؛ دومین رویارویی دو تیم در جام حذفی – خبرگزاری تیتروز | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.